2752
2734
عنوان

اسمم با یه پسره تو دانشگاه درومده 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال بابا گور پدر بقیه با افکار و قضاوت های مردم زندگی نکن بذار هرچی دلشون میکنن فکر کنن راجع ب ...

خب دیگه راستش میترسم بگن فلانی خرابه کسی نیاد سمتم با این که هیچییی نشده ! چقدر هستن تا اتاق خواب طرف میرن ولی من شانس ندارم متاسفانه 

2731
تو ترکیه نگران اینی؟ بیخیال بابا اگه ایران بودی آشنا زیاد بود فرهنگمون مثل هم باز یه چیزی ول کن او ...

ترکیه ایا که اصلا براشون مهم نیست مثلا میبینی تو بوفه گروهی دختر پسر میشینن میگن نیخندن خیلییی نرماله براشون ولی وااای از ایرانیا 

خوبه تو ترکیه کسی کاری ب کارت نداره ک یه جوری گفتی فک کردم دانشگاه پشت تپه درس میخونی

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 

بعضیا همچین میگن تو ترکیه هم دغدغت اینه یا تو ترکیه هم از این خبراست مگه؟

فکر میکنید با مهاجرت هویت و شخصیت و فرهنگ هم تغییر میکنه؟

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
نه نه فکر میکنن رلیم 

خب به یه همکلاسی دختر بگو نیستیم بعدم یه مدت کلا جایی نرو خودتو کناربکش

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ترکیه ایا که اصلا براشون مهم نیست مثلا میبینی تو بوفه گروهی دختر پسر میشینن میگن نیخندن خیلییی نرمال ...

میگم که

تو اگه اینجا تو فرهنگ ما این حرف برات دراومده بود حق داشتی

اونجا کسی توجه نمیکنه

بعدم یه دور سلیطه باری دربیار اون بیخواد هم بشینن سرجاشون

اگه هم برات مهمه از این به بعد محتاط رفتار کن رابطه ای که هنوز جدی نیست رو اینقدر جدی نگیر

خب دیگه راستش میترسم بگن فلانی خرابه کسی نیاد سمتم با این که هیچییی نشده ! چقدر هستن تا اتاق خواب طر ...

تو خوب باش،مطمئن باش بعدا همه به اشتباهشون پی میبرن

من دانشگاه میرفتم خیلی سانتال مانتال

ماشین داشتم از خودم از شهر بزرگ تو یه شهر کوچیک میرفتم

۱۸ سالم بود کلی به خودم میرسیدم،پسرای دانشگاه همش دنبال من بودن

من رفتم نماز خونه تو کفشم یه نفری شماره انداخت

دو نفر بخاطر اینکه اون پسره شمار انداخته باهم دعوا کردن

بدجور اسمم پیچید تو دانشگاه 

ولی خب منکه ن باکسی بودم نه برنانه ای داشتم

بعد از چند ماه همه چی برگشت به روال قبلی و کلی عزت و احترام همراهم بود

حتی حراست دانشگاه چند بار منو خواست که جرا پسره بخاطرِ من دعوا میکنن،پس تو مقصری

خلاصه من خوب بودم و موجه بودم آب ها از آسیاب افتاد

حتی به من گفتن با فلان استاد دوستی 

بااینکه من ماشین داشتم فقط چند بار از دانشگاه تا شهر خودمون رسوندند

حرف زیاده،توجه نکن،کسی عاقل باشه متوجه ی خوبی تو میشه

تو خوب باش،مطمئن باش بعدا همه به اشتباهشون پی میبرن من دانشگاه میرفتم خیلی سانتال مانتال ماشین داش ...

دقیقا همین کارو میکنم جوری کا هستم ادامه میدم خدا بزرگه کسی که قسمتن باشه از کنارم نمیگذره 💔💔

ولی این پسرهدخیلی بد کرد باید همون اول میگفت که من رابطه میخوام من اصلا بهش سلامم نمیدادم خاک تو سر بی شرفش اعصابم روانم داغووونه