2733
2739
انشالله بزودی دامنت سبز بشه

مرسی عزیزم توعم همینطور ایشالا همه منتظرا دامنشون سبز شه

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله عزیزم انتظار خیلی سخته دارم خل میشم کم کم

من خودمم تنبلی دارم یه سال و نیمه اقدامیم 😢دلم خونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
عریزم شما تجربه داشتین؟ با عمل حل میشه؟🥺🥺 دارم دیوونه میشم من بچه میخوام خدااا😭😭😭

بله با عمل حل میشه 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
من خودمم تنبلی دارم یه سال و نیمه اقدامیم 😢دلم خونه

الهیی😭😭

من هشت ماهه😭 

خودمم وسطای اقدام فهمیدم کیست اندومتریوز دارم که دکترم گفت اشکال نداره حامله میشی کلیییییی قرص تقویتی داد بهم

شوهرمم نمی‌رفت آزمایش بده زوری فرستادمش

حالا هم کم تحرکی داره هم دکتر گفت شکل اسپرمش کلا غیر نرمال تمااام علائم واریکوسل رو دارم داره

.
2740
الهیی😭😭 من هشت ماهه😭  خودمم وسطای اقدام فهمیدم کیست اندومتریوز دارم که دکترم گفت اشکال ندا ...

بمیرم برات 

شوهر من از دوران خدمت واریکوسل داشت پیگیری نکردن چند ماه پیش که آزمایش ژنتیک دادیم رفت آزمایش اسپرم داد گفتن جهشش کمه چند تا دکتر گفتن باید عمل کنی و اینا ولی به خاطر شغلش نمیتونه استراحت کنه رفته پیش دکتر طب سنتی خودمم که اینجوری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه ربطی داره  شوهر منم واریکوسل داره خدا رو شکر بچه دار شدیم . شاید باید تقویت بشن ویا مورد د ...

اخه همه علائم واریکوسل رو داره و بعضیا میگن انگار ربط داره حالا نمیدونم باید بره دکتر باز

.
منم واریکوسل داشت،عمل کرد،سر دو ماه بعد عملش حامله شدم،تازه دکترش گفته بود سه ماه بعد عمل دوباره بیا ...

برای بارداری دوم فقط دو بار جلوگیری نداشتم حامله شدم،سومی طول کشید،باز رفت آزمایش و دکتر،و با قرص درمان شد،ایندفعه دیگه عمل نخواست، اینم سر دو ماه حامله شدم

بمیرم برات  شوهر من از دوران خدمت واریکوسل داشت پیگیری نکردن چند ماه پیش که آزمایش ژنتیک دادیم ...

خدا نکنه عزیزم تنت سلامت

شوهر منم خیلی وقته که درد بیضه داره ولی همش پشت گوش مینداخت 

انشالله مشکل جفتمون حل شه بیایم خبر بارداریمونو بدیم🥲

منکه خیلی حال روحی بدی دارم .....

.
خدا نکنه عزیزم تنت سلامت شوهر منم خیلی وقته که درد بیضه داره ولی همش پشت گوش مینداخت  انشالله ...

انشالله عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40