2733
2734

بخاطر ریزش موهام رفته بودم دکتر پوست و مو

ازمایش هورمون دادم و یکیش پرولاکتین بود 

پرولاکتین برای خانما از عدد ۲۰۰ تا ۳۰۰ طبیعی 

و برای مردا ۵۵۵

ولی از من عددش ۱۱۶۰ هست یعنی حدودا دو برابر مردا هست .

علائمی مثل آکنه . یا ترشح از سینه و ... ندارم .

فقط موهام ریزش پیدا کرده 

توی نت سرچ میکنم نوشته عدد از ۱۰۰۰ بالاتر بره غده هیپوفیز باید بردارن یا داخل سرم توده داره 

😔😔😔 خیلی نگرانم ..اصلا نمیفهمم چرا یهک اینجوری شدم .

توی نت سرچ میکنم ترسناکه همچی 

کسی مثل من بوده ?

پرولاکتین هورمون شیردهی هست ،تا هزار نرماله بالاتر از اون خطرناکه ، باید قرص مخصوصش رو بخوری 

توهین رو تحمل نمیکنم و جوابش رو با توهین میدم پس حواست رو جمع کن شعور و شخصیت خانوادگیت رو به نمایش نزار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه منم خیلی بالا بودعلایم نداشتم به خاطر ناباروری آزمایش دادم فکر میکنم حدود ۹۰۰ بود با مصرف قرص خیلی زود درست شد احتمال داره نیاز باشه MRI  بدی ولی به من نگفت هر دو هفته نصف کابرگولین مصرف میکردم به ۴۰ رسیده بود

2728
پرولاکتین هورمون شیردهی هست ،تا هزار نرماله بالاتر از اون خطرناکه ، باید قرص مخصوصش رو بخوری 

انگار تا ۱۰۰۰ برای خانمای باردار و شیرده طبیعی . ولی من مجردم این عدد خیلی بالاعه همچنان .

قرص بخورم خوب میشم .؟

انگار تا ۱۰۰۰ برای خانمای باردار و شیرده طبیعی . ولی من مجردم این عدد خیلی بالاعه همچنان . قرص بخور ...

خوب و که نمیدونم ولی کنترل میشه ، البته هورمون پرولاکتین تنهایی نمیره بالا احتمالا یه مشکل دیگه هم داری ، سندروم پلی کیستک و .... برو آزمایش کامل هورمون بده 

توهین رو تحمل نمیکنم و جوابش رو با توهین میدم پس حواست رو جمع کن شعور و شخصیت خانوادگیت رو به نمایش نزار 
2740
خوب و که نمیدونم ولی کنترل میشه ، البته هورمون پرولاکتین تنهایی نمیره بالا احتمالا یه مشکل دیگه هم د ...

این سندروم یکمم شک کردم 

چون پریودیم چند بار شده از ۳ روز به ۲ روز تغییر کرده و خونریزی خیلی کمی دارم .

خداکنه از همین جیزا باشه . منکه دیگه دارن حس میکنم مرگ داره سراغم میاد .

این سندروم یکمم شک کردم  چون پریودیم چند بار شده از ۳ روز به ۲ روز تغییر کرده و خونریزی خیلی ک ...

دیوونه هشت ساله مشکل هورمونی دارم فعلا نمردم 😂😂

منم پرولاکتینم مثل شما بالا بود کابرگولین هفته ای ۲ بار، هر بار نصف خوردم تا ۴ ماه خوب شدم ، قضیه ...

پیش دکتر زنان رفتید برای نوشتن ازمایش و اینا یا دکتر غدد ؟