2737
2739
عنوان

خیلی خیلی احساس تنهایی و غم دارم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 39 پست
بیان کردن مشکلات برای حلشون بهترین کاره اگر جواب نداد باید طلاق بگیره شاید بگی سر این مسئله کوچیک ط ...

کاش میشد طلاق گرفت 

شب تاریک و بیم موج و گردابی چنین هایل / کجا دانند حال ما سبکباران ساحل ها
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم مردا چون خودشون همیشه بیرونم درک نمیکنن ک ممکنه زن نیاز ب بیرون رفتن داشته باشع 

ی شب جدی باهاش حرف بزن بگو خسته شدم دیگ نمیتونم اینجوری ادامه بدم 

مثلا فردا رو کار نکنی هم هیجی نمیشه زودتر بیا بچه ها رو نگهدار من برم بیرون هوا خوری

2731
دو تا پسر  ی دختر  اصرار همین شوهر

من سومي رو دوست داشتم بيارم همسرم به شدت مخالفت كرد با اينكه همسرم بد نيست گفت تربيت بچه مهمه و مسيوليتش زياداز همه چي ادمو ميندازه تازه داريم نفس ميكشيم منم قانع شدم سومي رو برا دختر نيارم اخه دوتا پسر دارم

بدترین فکر اینه که فکر کنی با طلاق اینده بچه خزاب میشه

ی نگاهی ب امار بچه های طلاق و وضعیت زندگیشون بنداز.

خودم دو تا پسرعمو دارم ک مادرشون جدا شده.

با وجود اینکه عموم زن خوب و فهمیده ای اوورده بالا سر بچه هاش ولی باز کلی مشکل دارن.

زن جدیدش بچه دنیا اوورده باز مشکلات بیشتر و بیشتر شده.

بچه ها تحمل اینکه زن دیگه اومده جای مادرشون رو گرفته ندارن.هر دو افسرده و پرخاشگر.

یا چرا راه دور برم.همسر خودمم زن بابا داشته و خییلی اذیتشون میکرد.همیشه حسرت نداشتن مادرو میخورن

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
شوهر منم یه ساله رفته سر کار  و هزارتا عیب دیگه هم داره متأسفانه امیدوارم زندگیت روبراه شه

ممنون عزیزم،برای آرامشت دعا میکنم،امشبم باهاش دعوام شد خواستم برم،در رو کوبیدم،دخترم داشت پشت سرم میومد،ندیدم،دستش موند لای در ،فقط به خاطر دو تا بچه ها م موندم،یه چشمم اشکه،یه چشمم خون

2738
ی نگاهی ب امار بچه های طلاق و وضعیت زندگیشون بنداز. خودم دو تا پسرعمو دارم ک مادرشون جدا شده. با و ...

بهتر از اینه ک بخواستن بابای بدشون تحمل کنن

اصلا اون پدر مادر غلط میکنن وقتی ب توافق نمیرسن بچع بیارن