2733
2734

دوستان عزیز توسرم افتاده شکم و پهلومو الترازد کنم پیشرفته همون لیپوماتیک هست کسانی که خودشون یا اطرافیانشون انجام دادن و راضی هستن یا دنبال دکتر خوب هستن یا میشناسن دکتر خوب بیاید با هم تبادل کنیم لطفا

هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص

ليپوماتيك با الترازد ها فرق داره ها 

فك كنم الترا زد ها با امواج 

دعا میکنم دائما” خدا کمکم کن خواهشا” رویام بزرگه گفت برا رسیدن بهش دو راه جلوته پاشو برنامه کارتو بچین یا بخواب و خوابشو ببین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ليپوماتيك با الترازد ها فرق داره ها  فك كنم الترا زد ها با امواج

اره الترازد خیلی بهتره 

هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
2742
ليپوماتيك با الترازد ها فرق داره ها  فك كنم الترا زد ها با امواج

اما الترازد هم شکمو چند تا سوراخ میکنن 

دوست من الترازدانجام دادکمروشکمشوسوراخ کردن تا ی مدت همش ببخشیدخون چرک میومد بیرون خیلی اذیت شدتازه ...

ممنون که اومدی گفتی عزیزم اسم دکترشون رو میدونی و نقاهتشون چند وقت طول کشید و از کار دکترش رضایت داشت؟؟؟؟بیهوشی کامل شده بود؟؟؟

2740
فداتشم حدود چندهفته نقاهتش بود راضی بود ازدکترش پاییین کمرش هم خال کرده بودباسنش برجسته شده بودبیهوش ...

اسم دکترشو میدونی ؟؟؟

دلیت اکنت کرده پیداش کنم میپرسم ازش چشم

ممنون عزیز دلم😙😙😙