2737
2734

موقع پخت با چنگال تست کن قبل خشک شدن پخت رو تمام کن

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهش زرد چوبس چیه... نمیدونم یچیز زرد هست میزنن به غذا اسمش چیه؟؟؟ فک کنم ادویه هست هر چی هست زرده مامانم میزنه به ماهی بعد میزارش تو روغن زیر گازو کم میکنه و روی ماهی تاپه یچیزی میزاره تا بخار توش جم بشه.... فوق العاده نرم درمیاد

خیلی سرخ میکنی کمتر سرخ کن من سبزی دلال ماهی رو با یه مقدار پیاز باهم تفت میدم بازگشت کف یه ظرف مخصوص فر. چرب میکنم به ماهی نمک میزنم ما هی رو باز میکنم مواد رو میزنم روش باشگاه کم میذارم تو فر بپزه خوشمزه و نرم میشه یا اینکه ماهی رو از قبل نمک میزنم تو روغن داغ با شعله زیاد در حد طلایی شدن سرخ میکنم آخرش آب نارنج میریزم روش و یه این رو اون رو میکنم میگیرم با سبزی پلو میخوریم

2740

پوستش رو که میگیرم بعد یک قاشق غذاخوری آرد و کمی نمک قاطی میکنم، و همه جای ماهی رو اردی‌ میکنم بعد تو روغن سرخ میکنم تا طلایی بشه،آخر سر هم آبلیمو روش میریزم 

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊