2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا چند سالته مامان دبیرستانی 🙃

1400/3/8اولین 🤪😜بیبی چکم مثبت شد،صدای گروپ😍💕 گروپ قلبشو 1400/4/5شنیدم🥰،1400/6/18فهمیدیم تو راهی🤰🏼مون دخمله💃قریِ،  و..اما مجدداً من و بیبی چک دوخطی، بیبی چکم در کمال ناباوری در تاریخ 1401/10/7🙈 اونم 6صبح با کلی استرس مثبت شد ومن کلی خوشحالم😍1401/11/3❤️صدای قلب کوچولوش رو شنیدم خیلی حس خوبیه😍🌈🥳،1402/1/20فهمیدیم توراهیمون بازم یک دخمل بلا 🥲🤪هست ،من و بابایی عاشقتون هستیم 💐🌹برا خونه دار شدن،بهتر شدن زندگیم یک صلوات لطفاً 😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک فرج عاشقانه دوستت دارم کاش قدر بدونی s💕
خب وقتی فکر میکنن مامانت خواهرت هست یعنی تو جوونی و مامانت هم جووون .و ممکنه هم فک کنن تو جوون نیستی ...

هردومون خوشگلیم

من بیشتر جذابم ولی مامانم خوشگله

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
2740
دخترم ۷ سالشه مرسی قشنگم البته تاپیک من یجورایی شوخی و سرگرمی بود اصلا فکر نمیکردم پر بازدید بشه

بهت میخوره دانشجوباشی و ۲۲سالت باشه عزیزم

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸

خوشگلی ولی خدایی به دختر دبیرستانیا نمیخوری چهرت قشنگ زنونه هست

باآل علی هرکه دراُفتاد وراُفتاد..لبیک یاخامنه ای ،لبیک یاحسین است💖جانم فدای رهبر            گر پدر نیست تفنگ پدری هست هنوز،سردارعزیز راهت ادامه دارد  .....  پاینده جمهوری اسلامی ایران  ...    الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم                                    کوروش بازوی نظامی یهود بوده همه تاریخ نویسانی که از کوروش تعریف و تمجید می کنند یهودی بوده اند. فرزند کوروش به اسم خشایار مست ملنگ باعث کشتار عظیم ایرانیان شد که به عید پوریم یهودیان معروف است. تنها حکومتی که سکه ای از آن پیدا نمی شود هخامنشی است در حالی که ماقبل هخامنشی سلسله هایی دارای سکه مضروب هستند. هخامنشیان یک نیروی نظامی بودند و هیچ ارتباطی با اقوام ایرانی نداشته اند..  ...شاید باورت نشه ولی کاربری چندین سالم بخاطر حمایت از سردار سلیمانی عزیز ترکید..نی نی یار مابخاطر سردارجونمونم میدیم کاربری که سهله                                  
اصلا ساده نیست کاملا عین یه مادره ف قط لباس صورتی پوشیده

ولی خدایی ما دبیرستانی ها انقد درگیر موضوعات چرتی شدیم و فشار رومونه کمتر میبینم لباس عجق وجق تنشون بیشتر الان دهه نود این شکلیه تا هشتاد

2706