2737
2739
اتفاقاروشن بهتون میادچقدنازوزیبا

جدی مرسی.

فداتشم ❤

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی بگردم بچم چند گفتن مگه🙊 حالا نمیخوام دل داری اینا بدم بهت ها ولی جدن ۲۰ هم نمیخورد بهت من در ...

💚😂رولم مرسیی بخاطر دلداری

۲۸

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
2731
2740
بقول دوستمون فیلترت خوب نیست عزیزم  و ارایشتم زیاده یکم بخاطر همین سنت رو بالا گفتن عزیزم

من؟

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸

هی جوانی کجایی منم زمانی ک دخترم کلاس دوم بود و دختر دیگم ۶ سالش هرکی میدید فکر می‌کرد خواهر بزرگم اما از زمان پسرم همه چیزمو از دست دادم از بس اذیت شودم از زمانی ک باردار شودم تا الان ک رفته توی ۱۱ سال

هی جوانی کجایی منم زمانی ک دخترم کلاس دوم بود و دختر دیگم ۶ سالش هرکی میدید فکر می‌کرد خواهر بزرگم اما از زمان پسرم همه چیزمو از دست دادم از بس اذیت شودم از زمانی ک باردار شودم تا الان ک رفته توی ۱۱ سال

من از ۹۷اینجام ولی جرات عکس گذاشتن ندارم

منم یکی الان دیدم اونقدر شبیه به خالم 

بود که دور از جون یه سکته رو زدم گفتم بدوم بگم نینی یار تعلیق کن😂

2706