2737
2734
ببینممممم🥲🥲🥲

اگه میمونی زود بذارم پاک کنم دیر عکسا میاد 

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آقا منم بگید چند میخوره

زیر ۲۵

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
2731
۲۰  میترسم بگم حدس بزن بگی۲۰ به بالا😂

همونی هستی که تو اینه عکس داد؟ فک کنم کپشنت هم این بود تعریف کنین یا نه ناراخت میشم یع همچین چیزی؟

بدون ارایش عکست بود

اگر این هستی بهت میخورد ۱۸ یا ۱۹ باشی بالای ۲۰ واقعا نمیخورد بهت

آفرین آره  من کلا کم آرایش میکنم یا اصلا ندارم

ولی خیلی نازی😍 

موهات رو رنگساژ کن قشنگتر میشه

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
2740
الان دیگه هیچکس پیر نمیشه به لطف بوتاکس و فیلر و عمل😂

باور کن برعکسه حالا تو عکس اینجوری نشون میده

من همین یه اقوام دارم تو عکس سنش کم خوب

از نزدیک بخاطر فیبر و ژل و بوتاکس بااینکه۳۰ سالشه اما بهش میاد۴۰ خودش قبلا اینقدر خوشگل بود🥲

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
ولی خیلی نازی😍  موهات رو رنگساژ کن قشنگتر میشه

قربونت برم‌ممنون

چشم حتما ❤❤

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن
اگه میمونی زود بذارم پاک کنم دیر عکسا میاد 

اره بزارهمون رنگ روشن ک دوستان میگنو

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقای زندگیم❤همسرم❤️پسرکمون❤️خدایامواظب زندگیمون باش دور باشیم از چشم بد***
همونی هستی که تو اینه عکس داد؟ فک کنم کپشنت هم این بود تعریف کنین یا نه ناراخت میشم یع همچین چیزی؟ ...

اره همین بودم(البته شوخی بود امیدارم کسی فکر نکنه خودشیفته ام)

حتما اونجا سنم بیشتر افتاده که گفت😂

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
2706