2737
2734
عنوان

نمیتونم برم خونه پدر و مادرم 💔

373 بازدید | 13 پست

خانواده من یه شهر دیگه هستن 

خیلی دوره ۸،۹ ساعت راهه 

منم یه شهر دیگه شوهر کردم

شوهرم خیلی کار داره همین الانش که دارم تاپیک میژنم سرکاره 

واقعا کار میکنه و سرگاره نپرسید نه چه کاری دروغ میگه!

شغلش آزاده 

من از وقتی که ازدواج کردم تقریبا ۸ ماه میشه 

فقط دو بار رقتم شهر خودم 

بقیه شو پدر و مادرم اومدن 

شوهزمم اجازه نمیده تنها برم شهرمون و بیام 

از یه طرفی خودم دوست ندارم شوهرم تنها باشه چون چند تا مورد قبل ازدواج دوران عقد تو گوشیش دیدم که با دختر صحبت کرده بود 

میدونم که اگه اجازه هم بده و برم فکر و ذهنم اینجاس !

به نظرتون چیکار کنم ؟!

من خیلی دلم می‌خواد برم شهرمون چند روز 🥲

شوهرمم زیاد از شهر من خوشش نمیاد هی غر میزنه وقتی میاد هی میگه دوره هی میگه چرا اینجوریه اونجوریه 

باید چیکار کنم ؟

متاهل🧿❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

منم مثل شما هستم با این تفاوت که ده ساله ازدواج کردم و همسرم می‌بره اما چون پدر و مادرم ناخواسته خیلی روی اعصابم میرن خیلی عصبی میشم خیلی بهم میریزم برای همین ۵ ماهه نرفتم و خیلی ازشون ناراحتم .از نظر خودشون خیلی برای ما لطف کردند اما با برادر خواهر هام هم نظر هستیم که پدر و مادر ما ذهن مسموم و خشک و سیمانی دارند و راه پیشرفت رو برای ما باز نکردند و کمک نکردند فقط به چشم نوکر بهمون نگاه می‌کنند براشون مهم نیست بچه آینده ش چی بشه بعدش که موفق نشد هی میزنند سرش که آره بچه فلانی از تو بهتره موفق تره فلانه

منم مث شمام ۹ساله ازدواج کردم و از خانوادم ۷ساعت دورم

اصلا هم دلم نمیخواد تنها برم حتی اگه ۶ماهم باشه ندیده باشمشون فعلا اولته زمان بگذره به شرایط زندگیت عادت میکنی 

دوست من ۱۰روز اینجا بود یه ماه پیش پدرومادرش ولی الان یه جوری عادت کرده از منم کمتر میره

چرا تو عقد دیدی و باز عروسی کردی؟؟؟

چونکه مجبور بودم 

انتخابم بود 

و نمیتونستم بگم اشتباه کردم 

البته بعد اون ندیدم کریه کرد یه مدت افسرده شد گفت ببخشید 

متاهل🧿❤️
منم مثل شما هستم با این تفاوت که ده ساله ازدواج کردم و همسرم می‌بره اما چون پدر و مادرم ناخواسته خیل ...

پدر منم همینجوریه‌ خیلی خشکه خیلی رو اعصاب میره 

فقط از دور خوبه 

وقتی اینجام و بهم زنگ‌میژنه مهربونه ولی وقتی پیشش باشی اعصاب واسه ادم‌نمیزارع 

ولی من دلم واسه داداشم ‌مامانم تنگ میشه 

داداشم پیش من بزرگ شده خیلی بهم وابسته س همیشه گریه میکنه که چرا من پیشش نبستم 💔

متاهل🧿❤️