2733
2734
عنوان

مقایسه جهیزیه من و نامزدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 71103 بازدید | 133 پست
دروغ چرا دوست داشتم همه چی عالی بود ولی خب واقعا گرونه درکش میکنم ولی تو دلم غصه میخورم

احیانا کمال گرا نیستی؟

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم خیلی کوتاه اومدم چند نفر اینجا گفتن خیلی حسابگزی واقعا دلم شکست همیشه دنبال ارزونترینا گ ...

نمیدونم چطوری میتونن بدون دیدن و آشنا شدن با ی نفر انقدر راحت قضاوتش کنن...ناراحت نباش عزیزم همین که آدمای مهم زندگیت تورو میشناسن کافیه...ان شاالله خوشبخت بشید

خب منم دلم برای بابام میسوزه همه چی به نفع داماده همه میگن طلا میخره خب طلارو مگه من میفروشم خرجش ...

چرا باید سرویس طلای شمارو داماد بفروشه خودش استفاده کنه؟

مال شماست خواستی بهش میدی نخواستی نمیدی

2731
2740
خب کشور خودم عرضه نداره چیز خوب تولید کنه جنس با کیفیت بده با خوشحالی بخریم

شما هم یکی از این ملتی.عرضه کن مخترع شو و چیزای خوب اختراع کن.خیلیا تو این‌مملکت دارن با دست خالیبهترینارو میسازن.ما فقط وایستادیم انتظار داریم لقمه رو بجون دهنمون کنن ک هیچ .توهضم و الباقیشم ساپورت شیم .خودمونم دائم طلبکار.

لازم نبود صبر کنم چیزی که برام زیاد بود خواستگار با وضع مالی عالی بود ولی بعضی موقعها ادم بین دل و ...

پس الانم به دلت گوش کن و اهمیتی به جنس وسایل نده

یا اگه واقعا برات مهمه مثلا ماشین ظرف شویی نخر ولی لباس شویی ت رو بگو برند بخره 

بعدا با پولی که جمع میشه ظرف شویی بخرین

بخدا که همشون آشغاله هر چقدر دنبال برند ایرانی خوبم پیدا نمیشه یخچال خوب چیزی میشناسین؟

من ۱۰ سال پیش اسنوا خریدم یخچال ساید 

ماه قبل واسه خونه تکونی پشتشو باز کردم دیدم رو موتورش برچسب زده ال جی بارکدشو اسکن کردم دیدم واسه شرکت الجی هس 

ایرانی ها اکثرا مونتاژن عزیزم 

بخدا پول نباشه خوشحالی هم نیست مگه من از بقیه چی کم دارم

قبل بله گفتن فکرشومیکردی.اولین معیارت پول بوده چرا قبولش کردی

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن