2737
2734
عنوان

رحمم سرده! تنبلی تخمدان دارم

172 بازدید | 18 پست

ینی خداتونو شکر کنید که تنبلی تخمدان ندارید نزدیک به یکسال پریود نشدم دلم میخواد بشینم گریه کنم واقعا سخته دلت بچه بخواد و طبیعی و راحت بدون هیچ دردسری حامله بشی ولی ماهایی ک تنبلی تخمدان داریم مو زائد بدن و صورت باید تحمل کنیم نازایی ب کنار دلم میخواد یکی بهم دلگرمی بده چیکار کنم طب سنتی خوبه یا دکتر تاحالا خودمو درمانم نکردم 

عزیزم منم تنبلی تخمدان دارم ولی هر ماه پریود میشم ...ولی هنوز باردار نشدم 😭

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پیاز درمانی کن خیلی خوبه 

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2731

تنها راهت طب سنتی خوب نه این شیاده ها.وووووو از همه مهم تر اصلاح سبک.خانم دکتری هست اینستا کارش عالیه من اسم و فامیلش نمیدونم.بعد۲ماه درمان میشی مثل خاله م الان بارداره بعد ۱۱سال😍😍😍

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  

هم‌دکتر خوبه هم خودت در کنار دارو میتونی رحمتو گرم کنی

سردیجات کمتر بخوری ورزش کنی شکم پهلو و زیر ناف رو با روغن زیتون یا سیاهدونه چرب کنی و با شال ببندی هرشب

صبحانه سعی کنی حتما گردو عسل و سیاهدونه داشته باشه مثلا پنیر رو با گردو یا سیاهدونه بخور 

توی چاییت حتما چوب دارچین بنداز و با زنجبیل بخور 

و و و 

هرروز صبح سیاه دانه و عسل بخور

شبا قبل خواب با روغن سیاهدونه زیر شکمت ماساژ بده و با شال ببند 

لبنیات سردیجات ترشی فست فود دلستر و نوشابه ممنوع

عرق رازیانه هر شب قبل خواب شب و روز جوراب پشمی بپوش 

۴۰ روز انجام بده انشالله جواب میگیری هرروز پیاده روی ۴۵دیقه

من خودمم ۱۰ساله درگیرم رو اوردم به طب سنتی تازگیا 

خدایا از تو معجزه میخام وزن۶۹/۹۰۰⬅️۶۹/۵۰۰😍هدف۶۵
2740

ببین عزیزم

اگه‌ اضافه وزن داری با ورزش و پیاده روی و رژیم کمش کن

مواد غذایی سرد برات سمه

کاهو و خیار و گوجه و برنج شمالی و ماست وپنیر و شیر و مرغ عدس و ماش و لوبیاچشم بلبلی رو کم کن

نون و بوقلمون و بلدرچین و خرما و گردو و سیاه دونه و سیر و عسل بخور

روغن درمانی خیلی خوب جواب میده 

هر شب بغیر از روزهائی که پریود هستین چند قطره روغن زیتون رو روی ناف بریزید و در جهت عقربه های ساعت بمدت ۵ دقیقه ماساژ بدین . اگه یه مدت این روش رو ادامه بدین رحم و تخمدانها کم کم گرم میشن

هرروز صبح سیاه دانه و عسل بخور شبا قبل خواب با روغن سیاهدونه زیر شکمت ماساژ بده و با شال ببند  ...

عرق رازیانه برای ماهایی که تنبلی تخمدان داریم خوبه؟؟؟؟ من شنیدم خوب نیس سرخود بخوریم  من گلو درد شدم ی مدت خوردم