2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من داشتم باردار هم نمی‌شدم باورت نمیشه خودش افتاد اصلا دارو نخوردم .صبح ها همسرم کاسنی می‌خورد برا کبدش منم میخوردم اون انداخت

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
نه درمان نمیشه موهام هم ریخت کچل شدم تازگیا صورتمم جوش میزنه دکتر گف تخمدان های تو اینطوری به دنیا ا ...

منم اینطوریم خسته شدم دیگه دو هفته یه بار پریود میشم

2740
من داشتم باردار هم نمی‌شدم باورت نمیشه خودش افتاد اصلا دارو نخوردم .صبح ها همسرم کاسنی می‌خورد برا ک ...

خداروشکر برا من که هیچ جوره نمیره چند سال قرص ضد بارداری استفاده کردم

بله بار اول با دارو خوب شدم حامله شدم بچم سقط شد البته اکثرا بچشون میمونه

بار دوم بیخیال بچه شدم رفتم باشگاه گفتم ورزشهای هوازی برام بنویس تا تخمدانم فعال بشه،رژیمم گرفتم با اینکه لاغر بودم ولی باز ده کیلو کم کردم،یه روز درمیون یه روز باشگاه،یه روز یک ساعت پیاده روی،چون طبعم سرده،به جای عرق کاسنی هم عرق خارمریم و عسل میخوردم و همینطور خاکشیر صبح ناشتا،ویتامین دی هم کم بود اونم خییییییلی تاثیر داره توی این بیماری اونم تنظیمش کردم و نهایت چهار پنج ماه بعد طبیعی با اولین اقدام باردار شدم خداروشکر و الان نینی کنارم نشسته

[QUOTE=335768219]من کیست تخمدان داشتم قرصم داد اب شد[/QUOTE چه قرصی 

یادم نیست اسماشونو واقعا 

رفتم سونو بعد دکتر قرصم داد خوردم هر دفعه میرفتم و قرص میداد بعد گفتن همش اب شد ندارم‌دیگه

نمیدونم چرا دیگه اب میشده دفع نمیشده😂اون موقع نمیدونستم اینارو