2733
2739

خوشبحالت اراده ی رژیم رو داری

من-هی میخوام شروع کنم نمیشه😔

معمولا تو رژیم اخرشب یه لیوان شیر با یه بیسکوییت یا ۲ تا خرما بخوری تا صبح سوخت و ساز میکنه بدنت و تت روند لاغریت تاثیر خیلی زیادی داره

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
سیب بخور ولی رژیمت اگه خودسرانه است فقط ضرر می‌زنی به خودت با ادامه دادنش من زیاد گرفتم این مدلی&nbs ...

کالری شماریه خواهر

همه چیزهم میخورم

رژیم دکتر سختمه

چون سر ساعته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان فقط ی لیوان شیر 

تو رژیم بهترین زمان برای خوردن شیر صبح یا بعد از ظهر هستش شب چاق کننده است

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
خوشبحالت اراده ی رژیم رو داری من-هی میخوام شروع کنم نمیشه😔 معمولا تو رژیم اخرشب یه لیوان شیر با ی ...

من هنوز همون خط اولت هستم

قبل از عید 8کیلو کم کردم همش برگشت.... 

شما الان چندکیلویی 

من 70

2731
تو رژیم بهترین زمان برای خوردن شیر صبح یا بعد از ظهر هستش شب چاق کننده است

توی طول روز بستگی به اون کالری که مصرف میکنید داره حرفتون کاملا درسته ولی چون خیلی کم کالری مصرف کرده مشکلی نیست الان شیر بخوره

آقا هستم  میگه عشق یعنی با دعا یادش کنی خانه اش آباد دلداری که یارش را  فروخت                                  
کالری شماریه خواهر همه چیزهم میخورم رژیم دکتر سختمه چون سر ساعته

نه من دکترم ساعت معلوم نکرده بود فقط گفته بود چی بخورم و چقدر بخورم علاوه بر ۳ وعده اصلی میان وعده هم داشتم ک بیشتر میوه یا مغزیجات بود طی یک سال ۲۶ کیلو کم کردم بدون گشنگی و عوارض وزنمم برنگشت

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
من هنوز همون خط اولت هستم قبل از عید 8کیلو کم کردم همش برگشت....  شما الان چندکیلویی  م ...

منم با قد۱۵۵ نزدیک ۷۰ کیلو هستم😔😔

به ۶۵ رسیده بودم پاییز پارسال ولی دوباره برگشت😔

الانم ارادمو هی میخوام جمع کنم رژیم و ورزش رو با هم شروع کنم نمیشه

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
2740

تخم مرغ آبپز 

مغزیات

شیر خرما

ضمنا رژیم اگر سخت باشه و اصولی نباشه فایده نداره عزیزم باید سبک زندگی اصلاح بشه تا رژیم موفقی داشته باشی

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
میشه خواهش کنم عکس از رژیمت بدی لطفا؟  چند کیلو بودی چند شدی؟

الان ک ۶ ماهه دیگه نمی‌رم رژیم تثبیت گرفتم برنامه غذایی شم تحویل خودش می‌دیم بعد از پایان هر دوره

۹۱ بودم شده بودم ۶۵ باز یه مدته دارم کیک و شیرینی زیاد میخورم امشب وزن کردم ۷۰ بود ک از فردا می‌خوام شروع کنم دوباره به کم کردن وزنم 

اگه مشهد هستی بگو آدرس و شماره دکتر رو بهت بدم اگه نه دکترم ویزیت آنلاین داره خواستی بگو پیج اینستاشو و با شماره منشیش بدم باهاشون هماهنگ کن

نه عزیزم مشهد نیستم لطفا شماره وادرس اینستاشو بده بهم

درخواست دادم عزیزم