2737
2734
عنوان

دلم گرفته و با چشم پر از اشک اومدم اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 1534 بازدید | 81 پست

گریه نداره که

بچه است مریض میشه دارو میخوره خوب میشه. منم امروز بردمش دکتر. متخصص خودش نبود مجبور شدم ببرم بیمارستان کودکان دکتر شیخ. خوب میشه اگه شک داری ببرش یک دکتر دیگه

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدون تست مدفوع که نمیتونه بگه انگل داره ببرش یه دکتر بهتر بعدشم واسه همچین چیز پیش پا افتاده ای گر ...

میدونی چرا گریه میکنم. چون هر سری بچم مریضه. روز بدون دارو ندارم انگار. 

خدای مهربونم، تویی خالق هستی ای مهربانترین مهربانان.
2742
برای اینکه هر دفعه مریضه. روز بدون دارو نداشته این بچه. چته حالا میزنی

ببرش دکتر دیگه عزیزم 

دختر منم زیاد مریض میشه البته ده سالشه این سری برادرم که خودش پزشکی عصبی شد گفت ببرش متخصص عفونی 

بردم متخصص عفونی گفت بچه کاملا سالمه و مشکلی نداره و ویروس زیاد شده و چند تا دارو برای تقویتش داد با یه قطره بینی و رو قطرهه خیلی تاکید کرد 

الان دو هفته هست شکر خدا مریض نشده

واییییئ پسر منم تیروئید داشت چقدر اشک ریختم موقع خون گرفتن ازش....    

میشه بگی علایم تیروئید چیه برای بچه‌ها 

ببرش دکتر دیگه عزیزم  دختر منم زیاد مریض میشه البته ده سالشه این سری برادرم که خودش پزشکی عصبی ...

اسم قطره چیه عزیز 

2738

آخ درد بدیه 

منم چند لحظه پیش از گریه بچم گریه کردم 

هنوزم اعصابم خورده 

طفلک سه ماهشه اوایل ک درگیر کولیکش بودیم الآنم درگیر رفلاکس 

شیشه و پستونک رو ول کرده ، شدیییید بدسینه ای هم می‌کنه 

از گرسنگی جیغ میزنه همش ، دلم براش کبابه نمی‌دونم دیگه چیکار کنم 

میگم حتما من مامان بدیم ک دخترم اینقدر اذیت میشه 

عزیزم داروهاشو قطع کن با چیزای طبیعی خوبش کن مثلا واسه انگل سیربده بخوره یا بنداز تو غذاش.برا سرماخوردگی چیزای طبیعی بده.باور کن داروها بدتر مریض میکنن

من دوتا بچه دارم شکر خدا تو این ۴ سال انگشت شمار دارو دادم حتی برا تب سرکه میزنم بدنش تبش پایین میاد

میدونی چرا گریه میکنم. چون هر سری بچم مریضه. روز بدون دارو ندارم انگار. 

خب گلم الان همه بچه ها اینطوری هستن

حق داری ناراحت باشی مادری دلت میخاد فرزندت سلامت باشه 

اما بچه هامون به مادر قوی نیاز دارن تا بهش تکیه کنن. 

خودتو بزار جای بچه ت، مریضی یه طرف دیدن مادر غمگین یه طرف

منم پسرم خیلی سخت بزرگ شدو دائم مطب دکتر بودم و هستم هنوزم

آخ درد بدیه  منم چند لحظه پیش از گریه بچم گریه کردم  هنوزم اعصابم خورده  طفلک سه م ...

عزیز دلم درکت میکنم. مادر بودن خیلی سخته. بچه من یه روز بدون دوا نداشته تقریباً. همیشه مریضه . دیوونه شدم کم آوردم 

خب گلم الان همه بچه ها اینطوری هستن حق داری ناراحت باشی مادری دلت میخاد فرزندت سلامت باشه  ام ...

درست میگی گلم. ولی این مریضیا بچه ها رو ضعیف می‌کنه. بچه من ضعیف شده حسابی. 

2706