2733
2734
امیدوارم تا ابد رو همین حرفت بمونی از ته دل ارزو میکنم

مرد خوب فقط تو سختی شناخته میشه یه روز که پول نداری یه روز که مریضی یه روز که ناراحتی یه روز که تکیه گاه میخوای....... شوهر من کاری هست و اهل خیانت هم نیست اما همش حس میکنم همش برای خودشه چون تو این مواقع برام تکیه گاه نبوده

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرد بدن زنا خوبن؟ هیچ چیز صفر و صدی نیست. همونطور که مرد بد داریم هزاران زن بد هم داریم.

باهاتون موافقم

همونجور که مرد بد وجود داره زن بد هم وجود داره ولی مردا همشون بدن ولی زنا نه شاید ۱۰ درصدشون خوب باسن ولی مردا ۱۰۰ در ۱۰۰ بدن اینایی هم که میگن نه اینطور نیست هنوز تجربه نکردن انشالله هم نکنن ولی حتما یشب تو زندگیشون به این نتیجه میرسن

2742

شما به مشکل خوردی چیکار به شوهرای ما داری😕

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
من دیگه شکرررر بخورم.... تممممممممام  دیگه بخوامم نمیتونم، خیلیییییییی اعتمادمو حلب کرده بود

خیلیا حرف تورو زدن باز دل باختن. ایشالا دل باختگی بعدیت ابن احساسات رو بشوره ببره😘😘

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
ممنون از این همه درک و فهمت.... برخلاف بعضی دوستان که با کامنتاشون زخم رو عمیق تر کردن

خب عاخه چه ربطی داره واقعا؟

شوهرتم لابد میگه همه ی زن ها بد هستن 

فقط ما نردها خوبیم 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
2740
من دیگه شکرررر بخورم.... تممممممممام  دیگه بخوامم نمیتونم، خیلیییییییی اعتمادمو حلب کرده بود

اگر ازدواج نکردید 

خداروشاکر باش ک سود کردی الان 

ن مثل ۹۰درصد متاهلها تو برزخ گیرکنی

2706