2733
2734
عنوان

میخام یک چیزی بگم لطفا تمسخر نکنید🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 1104 بازدید | 69 پست
بابا فردا میرن خُدایی نکرده تودهن وگوش بچه هات وخانوادت ول کن پودرحشره کش بریز من که اینقدر دیگه از ...

درسته

خونه رو همیشه اواخر فصل بهار سمپاشی میکنیم .

حالا زودتر مجبوریم 

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار تعقیب کن ببین کجا میرن

یه لونه ساختن تو باغچه ی سوراخ بزرگ.

بعد از دیوار میان تو خونه ما 

چند روز پیش تعقیبشون کردم ولی  ب همسرم نگفتم ..یجوری خونه ساختن ک باغچه رو آب میدیم خونه خراب نشه تو پناه ساختن

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2731
وای از مورچه متنفرم یهو میبینی یکی رو صورتمه با ترس پرتش میکنم رو زمین هر جا مورچه باشه منم با حشر ...

مورچه ها ما فقط تو آشپزخونه انن با در ورودی سالن

تو اتاقا نمیان

یه مقدار گیاه میخک رو داخل آب بجوشون و بریز داخل اسپری و بعد اسپری بزن اونجاهایی که مورچه هست  ...

میخک دارم اتفاقا

ممنونممممم 

اثر سم زودتر میره چون مایع هست ولی پودر بریزی همیشه هست

پودری میزنیم

اتفاقا بجز مورچه هیچ حشره ای نداشتیم

2740

من یبار همچین شرایطی پیش اومد منتها ی نوع پروانه ریز اومد داخل خونه من دوسش داشتم هر روز نگاهش میکردم و نکشتمش کل خونه رو برداشت یعنی هرجا میرفتم کرم همین پروانه بود کل برنج و عدس و نخود و .‌‌....همه رو خوردن خیلی پشیمون شدم یکیو نکشتم مجبور شدم هزارتاشو بکشم کلی هم اذیت شدم

یاد بگیر که چیزی را که داری قدر بدانی، قبل از اینکه زندگی تو را وادار به قدردانی از چیزی کند که داشتی.
من یبار همچین شرایطی پیش اومد منتها ی نوع پروانه ریز اومد داخل خونه من دوسش داشتم هر روز نگاهش میکرد ...

اخی عزیزم

این نوع حشره نابود کننده همه چیه میدونم

ن من تصمیم گرفتم اول جاروشون کنم بعد سمپاشی و بقیه کارا

حشره هم جاش تو خونه نیس