2737
2734
عنوان

چرا من انقد خولم؟

202 بازدید | 29 پست

من طلاق گرفتم دست بزن داشت ۲۰ سالمه گواهی نامه دارم و دیپلم 

خانوادم سخت گیره نمیزارن سرکار هم برم میگن ماشین بخری میتونی بری 

الان دارو ندارم یه صد میلیون طلا. و هشتاد تومن نقده  

این ۱۸۰ رو بدم‌ ماشین ؟ نمیدونم چرا دلم نمیاد بفروشم همش میگم اگه منو تو خیابون ببینه که ماشین خریدم یا طلاهایی که کادوش بود رو فروختم ناراحت میشه ! 

توافق کرده بودم با صد میلیون بیست میلیونیش میره به وکیل ۸۰ میمونه برام  

۶۰ هم دیم بود هنوز یه ماه نشده تموم شد اصلا خیرشو ندیدم 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

قیمت طلا همینطوری داره میره بالا الان طلافروشی باید بری به پراید شکسته بخری ک اونم هی خراب میشه و اگه دزد ببره هم ک دستت ب جایی بند نیس 

اگه میتونی جنس بیاری تو مغازه لوازم ارایشی خوبه 

2738
بعد طلاق هم سخت گیری میکنن؟؟ شما اختیارت دست خودته 

هم قبل ازدواج هم بعد ازدواج هم الان. حتی دکتر هم بخام برم باید یه بزرگتر همراهم باشه  

نمیدونم فازشون چیه 

فقط میگن ماشین بخری ازادی

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
اون ۸۰ هم برو طلا بخر که ارزشش کم نشه یا اگه شهزیه دانشگاه و کلاس نمیدن بهت ۸۰ بزار بانک 

نگا کن من الان مریضم رودم خونریزی کرده ولی بهشون نمی‌گم چون نمیزارن تنها برم دکتر باهام میان افسردگی میگیرم که چرا اسیر خانوادم 

خودشون میگن ماشین بخری ازادی 

دانشگاه نمیرم میخام برم سرکار میگن ماشین باید داشته باشی 

تو این وضعیت برا چی پول نقد و طلا رو ماشین کنی اخه؟؟؟ بقیه پول نقدت هم طلا بخر فعلا تا ببینی چی میش ...

چون ماشین حکم آزادی رو داره برام الان اختیاری از خودم نمیتونم داشته باشم 

2706