2733
2734

بخاطرخانوادش دیروز حرفایی زد ک آتیشم زد بهم گف ازت خسته شدم تاپیکاموببینیدمیدونید چقدتحملش کردم خستم ای کاش بمیرم راحت شم

لطفا آقایون درخواست ندیدوتک نکنید لطفاااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ولی عزیزم وابستگی به خانواده تو نامزدی و عقد کاملا معلوم میشه ها چرا دقت نکردی آخه 

باورت میشه هرروز باخانوادش جنگ داش تایه سالبعدعروسیمون هم همینطوربودولی ادمی ک اصلااااا کینه های نیس ولی برامن فازگرفته

لطفا آقایون درخواست ندیدوتک نکنید لطفاااا
2740
حتما خوشگلی خوشگلا شانس شون بده اونای که چهره معمولی دارن خوشانسن

فک نکنم اونی ک چهرش خوشگله مغرور دیگ اخلاقش رو درست نمیکنه و قدر نمیدونه چون مغرور

اما اونی ک معمولیه قدر زندگیشو  میدونه و برای بهتر شدن تلاش میکنه و یا صداش در نمیاد چون میدونه بهتر از این پیدا نمیشه 

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
فک نکنم اونی ک چهرش خوشگله مغرور دیگ اخلاقش رو درست نمیکنه و قدر نمیدونه چون مغرور اما اونی ک معمول ...

اشتباه نکن بخدا من عکسمو گذاشتم اینستا باورشون نمی شد خودمم غرور کجا بود

شوهر منم همینه تازه تا مدت ها ریز مسائل خونمون رو همه خانوادش می‌دونستن خیلی ساده و احمق بود الان که میبینه بقیه اسرار زندگیشون بهش نمیگن و زنشون بیشتر هر کسی میخوان فقط دیگه همه چیزمون رو به کسی شاید نگه شایدم بگه باورت نمیشه حس میکردم خصوصی ترین مسائلمون هم میرفت میگفت خب بیشعوووور وقتی خصوصی ترین قسمت های زندگیم رو باهات شریک شدم که شاید مامان بابام هم تو اون قسمت نبودن انتظار دارم پیش خودت نگه داری حالم همه عمر ازین کارش خرابه باورت نمیشه الان آخر حس هم باشم بیاد پیشم معمولا میشم یه تکه چوب خشک

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤