2752
2734
عنوان

یه راه فوق العاده قوی

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 48 پست
فقط ساق پا قوی و درشتی دارن درسته شما میتونی اسکوات رو با دمبل بزنی با هالتر نزن برای رشد ران باید ج ...

هیچ کدومو نمیتونم. کاملا داغونم 🥲😄

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نهههههههه عالیییییی هستی 

مرسی جونم چشات قشنگه❤

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
جدا؟ گفتم شاید یه ۵ کیلو اضافه کنم بهتر میشه 

اصلا نباید چاق شی. اصلا. همین الانش یه کم پری

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
2731
هیچ کدومو نمیتونم. کاملا داغونم 🥲😄

بدون وزنه بزنید با وزن خودتون اینکارو انجام بدید

آقا هستم    میگه که زنده بودن رو همه مفت خریدیم بهم بگو مردن رو چند میشه گرفت                           
اصلا نباید چاق شی. اصلا. همین الانش یه کم پری

واقعا؟ 

یکم رونام تپل شن اوکی نمیشه؟

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
ولی به نظر من اندامت خوشگل بود 😍

مثل چشات 

دورت بگردم مرسی لطف داری 😍❤🌱

بدون وزنه بزنید با وزن خودتون اینکارو انجام بدید

اوکی امتحان میکنم ممنون. البته قبلی هم فقط یک کیلو بود

عکستو ندیدم ببینم نیاز داری به چاق شدن یا ن

اما تجربه خودم کالری شماری بود البته اشتهاآور هم میخوردم

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹
واقعا؟  یکم رونام تپل شن اوکی نمیشه؟

لاغر نیست اصلا

اوکی امتحان میکنم ممنون. البته قبلی هم فقط یک کیلو بود

گاهی وقتا وزن خود آدم بهتر وزنه هستش

آقا هستم    میگه که زنده بودن رو همه مفت خریدیم بهم بگو مردن رو چند میشه گرفت                           
لاغر نیست اصلا

مرسی ❤

بیا گلکم

موهات قشنگه

اندامتم اوکیه بیشتر نشو 

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹
موهات قشنگه اندامتم اوکیه بیشتر نشو 

قربونت

2706