2733
2734
عنوان

بچه ها یه سوال در مورد تتو

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 23 پست
بستگی به تحمل دردت داره و بدنت بعضیا اصلا دردشون نمیگیره بعدا خیلی کم موقع تتو زدن یکم سوزش که قابل ...

آره جایی هست که زیاد تو چشم نیست

ولی کلا یه دونه می خوام بزنم 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
آره جایی هست که زیاد تو چشم نیست ولی کلا یه دونه می خوام بزنم 

خوبه اولی رو بزنی بقیش هم خودش میاد ایشالا دو س سال دیگه فول بادی میشی❤️😂😂😂

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مذهبی ام اجازه میدی بیام؟ 😂😑 چندتا ام تتو دارم فقط تو دید همه و نامحرم نیست ولی باشگاه میرم خیلی قشنگن 

درد نداره اصلا فقط حسش میکنی

سری بره ام درد نداره 

بستگی به طرحت داره من زدم 300 700 و 1500 شد هزینه هاشون

خوبه اولی رو بزنی بقیش هم خودش میاد ایشالا دو س سال دیگه فول بادی میشی❤️😂😂😂

نه بابا

ولی خب چند ساله می خوام بزنم

خیلی دوست دارم حالا مامانم رو چه کنم 🤣

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
2742
منکه نماز اینا کاری ندارم ولی غسل هام سره موقع اس پس پیش کار درست و حرفه ای برم نه اون م ...

آره بی حسی خوب استفاده بشه درد چندانی احساس نمیکنی 

اگه تتو کوچیک باشه خیلی ها الان با دستگاه تتو صورت میزنن که سوزن هاش ظریف تره

منم بدم میاد راجع به یه چیز دیگه تاپیک میزنی یه عده میان میزنن تو یه خط دیگه😅

ماییم‌ که بی هیچ سرانجام خوشیم ...
نه بابا ولی خب چند ساله می خوام بزنم خیلی دوست دارم حالا مامانم رو چه کنم 🤣

میبینیم حالا ولی جدا از شوخی منم عاشق تتو عم ولی ننه بابام فوق العده بدشون میاد فکر میکنن برلی شیطان پرستاست 

قبل اینکه بری بزنی بهش حتما بگو بعدا میزنه تو ذوقت و تصمیم قطعی خودتو بگیر و به همه چی فکر کن و نمونه کار های جایی که میزی رد حتما ببین بعصیل کارشون خیلی بده

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
آره بی حسی خوب استفاده بشه درد چندانی احساس نمیکنی  اگه تتو کوچیک باشه خیلی ها الان با دستگ ...

آره میان میزنن جاده خاکی

به نظرت چنده الان ؟ من چون اینستا ندارم خیلی از قیمتا خبر ندارم 

میبینیم حالا ولی جدا از شوخی منم عاشق تتو عم ولی ننه بابام فوق العده بدشون میاد فکر میکنن برلی شیطان ...

البته بگم بزنمم متوجه نمیشن چون زیر لباسه شاید یکسال دیگه هم نفهمن

ولی خب آدم دوست داره به تصمیمش احترام بزارن

من داداشم میگه برو

مامانم میگه نه 🤣

خیلی سالع می خوام بزنم 

2738
من مذهبی ام اجازه میدی بیام؟ 😂😑 چندتا ام تتو دارم فقط تو دید همه و نامحرم نیست ولی باشگاه میرم خیل ...

آره عزیز چشم مایی

من کلا جایی انتخاب کردم که تو چشم خودم خیلی نباشع که دلمو بزنه!

خداروشکر که درد نداره 

وای منو باش رو سه تومن حساب باز کرده بودم خدارو شکر که کمه 🤣🤣