2737
2739
عنوان

مادرشوهرم همش سرزده میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 9224 بازدید | 182 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه بس کن اسی باشه!؟ برو اتیش شو رو سر شوهرت!!!!بگو عذابم داد پشت سر مادر بسچاره م صعحه گذتست،توم ...

شوهرم گفته بود اصلا مادرزنم خبر نداره‌ ولی اون مرغش یه پا داره. فردا شب برادرام میان. پس فردا شرایطو جور میکنم با سوهدم حرف میزنم. البته همونموقع که تو اتاق دیدم داره ادای منو مادرمو برای شوهرم در میاره و شوهرم هاج و واج مونده گفتم بهدشوهرم که هرگز دیگه دلم باهاش صاف نمیشه

2731
شاید میخواد جای خالی؟مادرتو حس نکنی

قبل فوت مادرمم میومد. تا چهل روزگی بچم مادرم زنده بود. اصلا یه در صد بخاطر من نمیاد عزیزم. چجوری خودمو گول بزنم. اون تشییع جنازه مادرم نیومد ختم مادرم نیومد. اگه میخواست منو دلداری بده اونموقع باید کنارم میبود نه که همه بپرسن خانواده شوهرت کو. اگه منو میخواست یه زنگ به من میزد نه که هر بار واسه پرسیدنه حال بچه به شوهرم زنگ بزنه

شوهرم گفته بود اصلا مادرزنم خبر نداره‌ ولی اون مرغش یه پا داره. فردا شب برادرام میان. پس فردا شرایطو ...

اره واقعا با شوهرت صحبت کن

اینجوری نمیشه بگو داره عذابم میده،تموم کن این وضعیتو

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  
رو احتیاج نداره. پرروی عالمه

ما روندادیم برادرشوهر۱۲شب میومد .دیگه نیومد .همش بستگی به شوهرت داره پشتت باشه.چه میدونم رگ خواب شوهرت چیه .مثلا بگو ای بابا میخوام خلوت کنم باهات یا دداشت یامادرت میان .مهره مار رگ خواب رو کن خواهر خخ

عشق زبان و ورزش و خانواده  
والا هم تو حق داری هم شاید مادرشوهرت احساس راحتی میکنه میاد ک هم شما رو ببینه هم نوشو

من اصلا براش ذره ای اهمیت ندارم بارها بهم ثابت شده. اگه براش لگاررش داشتم ختم مادرم تشییع جنازه مادرم میومد. وقتی به من انقد بی احترامی میکنه منم به عنوان یه مادر خودمو محق میدونم بچمو کمتر ببینه. که فردا پس فردا که عقل بچم رسید جلوی اون بهم بی احترامی نکنه

2740
هم سر سنگینی هم اینکه بچه رو بسپاری بهش بری بخوابی و کارهاتو نکنی بگی خستم یا شب نخوابیدم خودش اینقد ...

نه اون از خداشه بچمو بگیره هفته پیش کیلید کرده بود بچتو شب بزار خونه من بمونه‌خودتون برید. تازه نمیگه بچتو میگه بچمو. یعنی بچه اون

[QUOTE=335781583]اونروز هم اصلا شرایط نداشتم فهمیده بودم مریضیه مامانم باز یه مرحله پیشرفت کرده. این ...

نه بابا اصلا آدم ساده ای نیست . اتفاقا خوب این روابطو برخوردارو بلده. در مورد خانواده شوهر خودش انقد حساسه . فقط عید به عید میان عید دیدنی و تمام.

شوهرت چراباهات همکاری نمیکنه؟هواتو داره اصلا؟

باهاش در اینمورد حرف نزدم. شوهرم خوبه توی این هفت یال چهار پنج بار دعوامون شده دقیقا هر بارم سر مادرشوهرم بود. اما از موقع بچه دار شدن اصلا یجور عجیبی پیله کرده بهمون. از وقتی مادرم فوت کرد که دیگه بدتر. یه بار دو سه سال پیش راجبه یه نفر گفت دیگه مادر پدر نداره مادرشوهرش سوارش میشه‌ الان لابد راجبه منم همین فکرو کرده

2706