2737
2739
عنوان

ریزش موی شدید

108 بازدید | 10 پست

سلام دوستان شبتون بخیر،من تنبلی تخمدان دارم ولی تحت درمانم و سبک زندگیم رو سالم میگذرونم،هر روز فعالیت دارم و باشگاه هم میرم و تغزیه سالمی هم دارم،ولی حدودا ۱ماهی میشه ریزش موی شدید گرفتم اصلا یجوری که بعد هربار شونه کردن میخوام بشینم گریه کنم و اینم اضافه کنم که دکتر رفتم واسه آکنه پوستم بهش گفتم ریزش مو دارم شامپو و قرص بهم داد و من دو دوره حتی قرص هرویت هم مصرف کردم ولی انگار نه انگار، حالا از امروز شروع کردم جوشانده رزماری بزنم به ریشه موهام ببینم چی میشه. تورو خدا راهنمایی کنید رزماری اصلا تاثیر داره؟😭😭😭 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بله رزماری تاثیر داره .

شامپوی بیوکسین قرمز رو بخر یا پرونایس خاویار یا فولیکا ضد ریزش.

قرص هیرتامین یا فیتو بخور .

شانه چوبی استفاده کن .

تا زمانی که ریزشت خوب میشه مطلقا رنگ مو ، کراتین و مواد شیمیایی استفاده نکن . به هیچ وجه از سشوار و اتو مو و... استفاده نکن .

بعد حموم موهات رو با پارچه یا روسری نخی خشک کن .

موهات رو محکم نبند .

روغن تراپی کن مثلا ۳ ساعت قبل حموم به موهات رزماری ماساژ بده .

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!
دارو چی میخوری؟

اسپیرونولاکتون داده بود با قرص ۲۱ روزه ضد بارداری ولی قرص ضدبارداری رو دیگه نمیخورم ۹ ماه خوردم چون جز حالت تهوع و چاقی هیچی بهم نداد بجاش گفتم اصلاح سبک انجام بدم بهتره ولی اسپیرونولاکتون طبق دستور خودش میخورم

اسپیرونولاکتون داده بود با قرص ۲۱ روزه ضد بارداری ولی قرص ضدبارداری رو دیگه نمیخورم ۹ ماه خوردم چون ...

لاکتون برای من معجزه کرد.من علایمم فقط چربی مو بود .ورم کرده بودم.

دکترم تشخیص داد

روکین هم لاغرم کرد🤣🤣

اصلا عجیب بود.

عزیزم اسم دکتر پرند قشلاقی و سرچ‌کن ویریت ان لاین شو