2733
2734
عنوان

واقعا نا امیدم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تازه ی بارم از وی اف ناموفق داشتم 😔😔

منم همه پس اندازم اندازه یه بار ای وی افه اگر همینجوری پیش بره مجبورم میشم انجامش بدم واقعا سخته برام تازه دارو های تخمک کشی کیستمو بزرگ تر میکنه

الهی ک مادر بشی دلت شاد باشه خدا ب هرکی آرزو داره مادر بشه بچه سالم و صالح عطا کنه❤️

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️
2740
لتروزول مصرف کردین؟

یه آمپول بود که سه روز پشت هم سر یک ساعت باید میزدم.اسمش یادم نیست خدایی..ولی دکترم خیلی خیلی خرفه ای بود تو درمان ناباروری

من رشت هستم اگ ب کارت میاد معرفیشون کنم

راسی الان دوتا دختر دارم

الهی آمین هرکی که دلش میخواب خدا یه بچه سالم بهش بده

این حس ناامیدی و چشم انتظاری درک میکنم ولی مطمئن باش خدا دیر نمیکنه مادر میشی خیلی زود

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️
این حس ناامیدی و چشم انتظاری درک میکنم ولی مطمئن باش خدا دیر نمیکنه مادر میشی خیلی زود

چی بگم قربونش برم ازش هرچی که خواستم جون به لبم کرد تا بهم دادش اینو دیگه بخاطر من نه بخاطر شوهرم حداقل راحت بهم بده

اسی شکمت با روغن سیاه دونه ماساژ بده کاچی هم زیاد بخور من اینکارو کردم همون ماه باردار شدم