2733
2739
عنوان

یعنی روم کراشه؟!🥲

782 بازدید | 32 پست

داخل دانشگاه چندتا دوست هستیم نه خیلی صمیمی ولی هستیم دیگه😄

یه پسره هست از همون اول ترم پیش همش بهم میگفت شبیه یه بازیگرم 😕

بعد یادم نیست کِی گفته بودم بهش تولدم ۲۹ فروردین (چند ماه پیش ) دیروز بدون اینکه پیجم و داشته باشه اومد تبریک گفت یهویی وقتی ازش پرسیدم از کجا میدونی تولدم و گفت چند وقت پیش گفته بودی یادم مونده 😐🥹

امروزم همش از خاطرات چند ماه پیشمون می‌گفت/

خیلی پسر ساده و آرومیه دلم براش میسوزه اگه روم کراش باشه چون امروز کلی از کراشم پیششون حرف زدم اونم بود و خیلی ناراحت شد یهو رفت تو خودش ک🥲😂

این دنیا کلی بهم بدهکاره..💵🚙👗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله مثکه کراشه...بذار زودتر بفهمه دلبسته ت نشه اگه دوستش نداری

چطوری 😕 

آخی امروز همش میخواستم کراشم و به دوستم نشون بدم اونم اونجا بود یهو ساکت شد کلا🥺

2740

آره دوست داره ک تولدت یادش مونده من تولد فروردینیا یادم نمیمونه شوهرم چهارم بود خواهرم۲۱ک یادم نموند مطمئنم داداشم ک۳۱هست هم یادم نمیمونه

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
🥲 و منی که هم راجب کراشم باهاش حرف زدم هم یه بار لفظی بهش گفتم داداش🥲 نمی‌دونم بخندم یا گریه کنم ...

😂😂😂😂دلم براش سوخت

البته هیچ پسری نباید براش دلسوزی کرد

اگه دیدی بازم ادامه داد  رفتارشو بهش پیام بده بگو ببخشید ولی علاقه ای بهتون ندارم اینارو گفتم تا وابسته نشین🥺 

آره دوست داره ک تولدت یادش مونده من تولد فروردینیا یادم نمیمونه شوهرم چهارم بود خواهرم۲۱ک یادم نموند ...

آره 

اول فک کردم چون دوستش استوریمو دیده بهش گفته اونم اومده تبریک گفته 

بعد امروز رو در رو بهش گفتم از کجا می‌دونستی رفیقش یهو آروم خندید بعد خودش گفت یادم مونده بود گفته بودی 🥲🥺

بعد گفت خوشحال شدی ؟🥲😂

😂😂😂😂دلم براش سوخت البته هیچ پسری نباید براش دلسوزی کرد اگه دیدی بازم ادامه داد  رفتارشو ب ...

آره از این پسرای بی تجربس😂

امیدوارم خودش بیخیال بشه چون یه مدت باهاش ارتباطی نداشتم ولی امروز دیدم هنوز همونه رفتارش🥲

آره  اول فک کردم چون دوستش استوریمو دیده بهش گفته اونم اومده تبریک گفته  بعد امروز رو در ...

وای بیچاره

فردا برو ب دوستت بگو من روکسی کراش نیسم بزار اونم بشنوه

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....