2733
2739
عنوان

بچه کمک میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 908 بازدید | 167 پست

یه بار خوندم

حاجتتون روا

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ی بار خوندم عزیزم انشالله عاقبت بخیر و خوشبخت بشی❤️🥲 

از ته ته دلم برات دعا کردم

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سه بار می خونم امیدوارم به حق صاحب دعا بهترین ها قسمتت بشه

وای ممنونم ان شاءالله خیر ببین خوشبخت بشی

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
دوبار خوندم اما از من به شما یه نصیحت مادرانه  هیچ وقت با کسی چیزی نداره ازدواج نکن حتی اگر پس ...

یه دنیا ممنونم چشم

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
ی بار خوندم عزیزم انشالله عاقبت بخیر و خوشبخت بشی❤️🥲  از ته ته دلم برات دعا کردم

ممنونم ان شاءالله خیر دنیا و آخرت ببینی و‌خوشبخت بشی

یه بار خوندم حاجتتون روا

ممنونم عزیزم حاجت روا بشی ان شاءالله 

2740
وای خدا خیرت بده عزیزم اسم خودم سپیده است. لطفاً برای شفا و ازدواج دوستم سحر هم دعا کن

۱۴ تام دوباره خوندم

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
سلام عزیزم ده مرتبه میخونم انشاءالله بخت سفید واسه ت بشه گلم

هزاران بار ممنونم خیر ببینی ان شاءالله 

باشه گلم 

ممنونم گلم خیر دنیا و آخرت رو ببینی ان شاءالله خوشبخت بشی به حق علی

یه بار خوندم عزیزم  به حق آقا امام زمان حاجت‌ روا شی

ممنونم گلم خیر ببینی گلم

ممنونم گلم خیر دنیا و آخرت رو ببینی ان شاءالله خوشبخت بشی به حق علی

💗💗

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

💕💕💕💕 جهت پربازدید شدن تاپیک