2737
2739

انشالله که باردار باشی ولی تبخال چ ربطی به بارداری داره؟؟؟نشنیدم اصلا 

منم چندروز دیگه موعدمه دارو مصرف کردم این ماه و علائمی مثل بزرگ شدن سینه و سینه درد و کمردرد و تکرر ادرار دارم 

ولی اصلا امیدی به علائم ندارم میدونم الکیه فقط بیبیچک مشخص میکنه 

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 🥰  خدایا یه نینی خوشمل سالم بزار تو دلم😻🥲 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام چه خبر ؟ بی بی چک زدی ؟البته هنوز زوده امروز موعدت بود درسته ؟

سلام گلم .من که پری شدم تو ذوقم خورد ولی خداروشکر میکنم امید دارم برای ماه های دیگه

سلام گلم .من که پری شدم تو ذوقم خورد ولی خداروشکر میکنم امید دارم برای ماه های دیگه

سلام عزیزم ، ان شاءالله که خیره و خداروشکر که دل بزرگی داری ، منتظرم بزودی خبر بارداریتو بهم بدی

من امروز موعدم بوده فعلا که خبری نیست ولی عموما وقتی اقدام دارم ده روز تاخیر دارم تو پریودیم 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی  
سلام عزیزم ، ان شاءالله که خیره و خداروشکر که دل بزرگی داری ، منتظرم بزودی خبر بارداریتو بهم بدی من ...

به امید خدا .ان شالله که هر چی خیره برای منتظران اتقاق بیفته.

2740
سلام عزیزم دیدم توی ی تاپیکی نوشته بودین دکتر شریفی بداخلاقی و بچتون میخواید ببرید پیش دکتر علوی خو ...

متخصص استرابیسم اطفال هست ‌همون انحراف چشم.بچع ی شما چه مشکلی داره؟؟من که تماس گرفتم منشی دکتر علوی قبول نکرد گفت بیماران جای دیگه رو نمی‌پذیرند.شوهرم حیلی حساسه میگه دکتر زن هیچی حالیش نیست در صورتیکه کارش خوبه فقط اخلاق نداره