2737
2739

واقعا ؟من پوستم اونقد تیره هست ک اصلا نگم براتون خیلی خیلی اعتماد به نفسم له شده چون دیگ مثل خودم ندیدم اینقد تیره و سبزه ‌ بنظرتون این لیزر واقعیه؟ هزنیه اش برا دست و صورت چنده ؟ اگ باشه واقعا نجاتم میده 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره هست من زنداییم رفته

خوب بوده براشون؟؟

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
آره هست من زنداییم رفته

هرینه اش رو می دونین 

خوب بوده براشون؟؟

بله خیلی فرق کرده

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
هرینه اش رو می دونین 

ن متاسفانه 

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
2740
بله خیلی فرق کرده

خب خداروشکر  مرسی عزیزم