2733
2739
عنوان

تنفس بعد از عمل بینی

48 بازدید | 8 پست

بچه ها میدونم تاپیکت تکراریه ولی استرس دارم اگه چیزی بلده کمکم کنه

۴۰ روزه عمل کرده تنفسم خوب نیست، احساس پری زیاد دارم. یکمم صدام تو دماغیه. دکترم امروز دید و فقط زد تا بالا گفت مسیر کاملا بازه. و ی قرص ضد التهاب داد

دکترم خوبه و همه تو مطب تنفسشون راضی بودن. پس چرا من خوب نمیشم 

بله اینکه راه بینیت بازه اسپری که میزنی میبینی کامل تا آخر میره ولی بازم حس میکنی بینیت پره

و نمیتونی نفس بکشی

این ورم داخل بینیه طول میکشه تا از بین بره نگران نب

نتونستم توی تاپیک اصلیتون جواب بدم نمیدونم چرا اش

...مقن...                                                            یعنی آدمی که گوشه‌گیر و کم‌حرفه، آدمی که خسته‌ست و حوصله‌ی آدمای جدید رو نداره و زیاد اجتماعی نیست، ولی بقیه فکر میکنن که خودش رو می‌گیره و گوشت تلخ به نظر میاد.
بله اینکه راه بینیت بازه اسپری که میزنی میبینی کامل تا آخر میره ولی بازم حس میکنی بینیت پره و نمیتو ...

آره دقیقا همینطورم من. من میرم بیرون هوای خنک میکشم داخل بینی ام ولی انگار نمیاد داخل، خیلییی کم. پس طبیعیه، زمان بدم خوب میشم ان شاالله؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله اینکه راه بینیت بازه اسپری که میزنی میبینی کامل تا آخر میره ولی بازم حس میکنی بینیت پره و نمیتو ...

من الان که ۴۰ روزه عمل کردم، شب تا صبحها، مخصوصا صبحها که بیدار میشم، این پر بودنه به حد نهاییش میرسه. 

آره دقیقا همینطورم من. من میرم بیرون هوای خنک میکشم داخل بینی ام ولی انگار نمیاد داخل، خیلییی کم. پس ...

بله عزیزم برطرف میشه ان شاء الله 

...مقن...                                                            یعنی آدمی که گوشه‌گیر و کم‌حرفه، آدمی که خسته‌ست و حوصله‌ی آدمای جدید رو نداره و زیاد اجتماعی نیست، ولی بقیه فکر میکنن که خودش رو می‌گیره و گوشت تلخ به نظر میاد.
من الان که ۴۰ روزه عمل کردم، شب تا صبحها، مخصوصا صبحها که بیدار میشم، این پر بودنه به حد نهاییش میرس ...

چون اول صبح ورم بینی به نهایت خودش میرسه با گذر زمان و برطرف شدن ورم بینی تنفس طبیعی میشه عزیزم

چون اول صبح ورم بینی به نهایت خودش میرسه با گذر زمان و برطرف شدن ورم بینی تنفس طبیعی میشه عزیزم

میگم شما هم احساس پری رو بیشتر سمت تیغه بيني داشتید؟ انگار کلی چیز بهش چسبیده باشه ولی چیزی نیست

2740
میگم شما هم احساس پری رو بیشتر سمت تیغه بيني داشتید؟ انگار کلی چیز بهش چسبیده باشه ولی چیزی نیست

دقیق یادم نیست عزیزم