2733
2734

بچه ها یک هفته ست که یک شب درمیون اقدام دارم ولی تا کی باید باشه؟ سرما خوردم شدید و الان حالم خیلی بده 

میترسم قرص بخورم برای همین بدتر شدم یه راهکار بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد از بارداری و بچه دیگه یک شب در میون نیست😂تا اینا گفتی یاد خودم افتادم الان پسرم ۹سالشه🥰

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
2738
سلام امیدوارم زودی خوب شی منم ماه بعد میخا اقدام کنم باید قبلش برم دکتر؟ توی چ موقعی باید اقدام کنم ...

اره من رفتم ۱۴ روز بعد پری بود تخمک فعال داشتم آمپول داد 

اول اینکه انشاءالله زود زود دامنت سبز بشه تاپیک منو در مورد بچه دار شدن بخون و تا میتونی رعایتش کن الان دارو نخوری بهتره سوپ و لیموشیرین و پرتقال هی آبمیوه بخور و میتونی بری سرم بزنی و بهش بگی که در حالاقدامی نمیدونی حامله ای یا نه خودش میدونه چیا بزنه بعضی دارو هاتو بارداری هم اشکالی ندارن ولی نخوری بهتره 

بعد از بارداری و بچه دیگه یک شب در میون نیست😂تا اینا گفتی یاد خودم افتادم الان پسرم ۹سالشه🥰

الانشم یعنی فقط به خاطر بچه وگرنه که نیست ونبودکم آوردم  والا 

بهت امیدواری نمیدم ولی من هر بار باردار شدم قبل مثبت شدن سرما خوردم شدید یا بعد مثبت شدن سرما خوردم من فکر میکنم این ماه باردار هستی به احتمال خیلی زیاد 

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ.
الانشم یعنی فقط به خاطر بچه وگرنه که نیست ونبودکم آوردم  والا

واقعاواسه جفت تون جونم مونده دیگه🤦🤦

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️