2737
2739
عنوان

چند تا از همکارام که آقا هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 30 پست
یه آقایی بود سه روز چت می کردیم هر سه روز هعی از ساز زدنش فیلم و وویس میفرستاد با وویس کلی توضیح مید ...

روششونه اهمیت میدن زیاد یهو کم محل میکنن باعث میشه کمبودشونو حس کنی علاقمند بشی وابسته 

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
روششونه اهمیت میدن زیاد یهو کم محل میکنن باعث میشه کمبودشونو حس کنی علاقمند بشی وابسته 

بازیه؟ خو علاقه مند شدن من چ سودی براش داره؟

در مقابل چکار کنم حذفش کنم بدونه مهم نیس برام؟

دردسر سینه و باسن بزرگ همینه من اول دبیرستان بودم  تعطیل شده بودیم با دوستم داشتیم می‌رفتیم خونه دوتا پسر همسن خودمون یکیشون بلند بهم گفت آهای ۸۵ همه برگشتن نگاه کردن توی مدرسه هم برخلاف اینکه همه دختر بودیم در مورد سینه های من صحبت میکردن یا میگفتن مانتوت رو دربیار ببینیم   کثافطا  

2740
بازیه؟ خو علاقه مند شدن من چ سودی براش داره؟ در مقابل چکار کنم حذفش کنم بدونه مهم نیس برام؟

سواستفاده میکنه بعدا جنسی عاطفی حتی مالی هیچی یه روز دیگه صبر کن شاید مشکلی بوده جواب نداد بلاک و پاک

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.
یچیزی بهت بگم؟فک کنم میتونی بری حراست

فکر نکنم ، چطوری میخواد نگاه بد طرف رو ثابت کنه ؟ 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
چی بگم به حراست

بگو چشم چرونی میکنن،پیش همکارا معذبم

البته من تجربه شو ندارم ولی یکی از پرستارا هرچی میشد مستقیم میرفت پیش حراست مثلا همکارش بدون اجازه ش داروی مخدر واسه مریضش گرفته بود بامهرش

2706