2737
2739
عنوان

کشور ما کشوری است که :

439 بازدید | 31 پست

مردمانش پشت کامیون یا علی(ع) و یا ابوالفضل(ع) مینوسن ، داخل کامیون عکس هایده و حمیرا میزنن بار کامیون هم تریاکه 😂

ت‍‌و فَ‍‌رق‍ نَ‍‌داش‍‌ت‍‌ی، مَ‍‌ن مُ‍‌تَ‍‌ف‍‌اوِت دی‍‌دَمِ‍‌ت!...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2731
2738

کشور ما کشوری است که تو عروسی تا خرخره مشردب میخورن و لخت و فلان میریزن زن و مرد وسط فقط تاریخ رو جوری تنظیم میکنن وسط عید فطر و غدیر و قربان باشه که 

اعتقاد دارن خوش یمنه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
کشور ما کشوریه که اهنگ رقص و تکون تکون میزاریم واسه بچه اما میگیم وقتی پاشدی بگو یا علی😆🤣

😂😂😂😂

😂😂😂😂 تو عروسی ها مشروب عرق هست حتی پکنیک هممیارن خونه همسایه تریاک میکشن زن و مرد هم همه باهمن زنان بیشتر لختی ولی تاریخ عروسی رو یه جوری می‌چینند بیفته ماه شعبان😂😂❤️

کشور ما کشوری است که تو عروسی تا خرخره مشردب میخورن و لخت و فلان میریزن زن و مرد وسط فقط تاریخ رو جو ...

🤣🤣🤣

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
کشور ما کشوری است که تو عروسی تا خرخره مشردب میخورن و لخت و فلان میریزن زن و مرد وسط فقط تاریخ رو جو ...

😂😂😂😂

2706