2733
2739

این فیلم رو دید که ترانه بازی می کنه؟ داشت سبک و انواع خانواده ها را نشان می داد که یکی افراطی بود یکی تفریط نه به آن شوری و شور و نه به این بی نمکی من دیالوگ های ترانه دوست داشتم که از حق. و حقوق زنان دفاع می‌کرد ولی اون قدر هم آزاد خوب نیست و اون قدر مثل هنگامه قاضیانی هم بسته خوب نیست که تو خونه بشینه و همش هر چی شوهرش گفت باشه من قبول دارم اوکی هر کی پوشش اختیاری داشته باشه و آزاد باشه اما متعادل و نه که ترانه بره با دوست رامتین درباره حرفای عشق. وعاشقی بزنه و باهاش در ارتباط باشه و این قدر حاضر جوابی کنه به تو چه کجا بودم اره قبول دارم که هر کسی به خودش مربوطه چی می پوشه ، چی می خوره ، کجا می ره اما وقتی وارد رابطه ی عاشقانه می شی نباید مثل رامتین بی خیال باشی و اون قدر آزاد باشی که هر کسی هر چی دلش بخواد بکنه! و وقتی شعور رابطه ندارن خوب وارد رابطه نشن و خوب برن شیطنت ها و دورهاشون بزنند ( با این که مخالفم) به نظرتون شما ترانه همه ی کاراش درست بود؟ و راستی آخر فیلم چی شد من متوجه نشدم ! بلیت گرفته بود که بره جای متین ترکیه؟ و با متین رو هم ریخته؟

دیدمش ولی دقیق یادم نیست دختر به خاطر پول ازدواج کرده بود

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید.