2737
2739
عنوان

فالگیر و سر کتاب و طلسم و...🧐🧐😯😯

108 بازدید | 10 پست

کسی این پیج می شناسه ؟

این پیج ادعا می کنه میتونه بفهمه طلسم شدیم یا نه سرنوشت عشقی و سر کتاب و همه چی داره 

بنظرتون میشه اعتماد کرد 

عکس پیج و پایین تر میرارم

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc

نه قبول ندارم خودمم ی سیدمیشناسم حتی فهمیده بود من قصدعمل دارم یاتوگذشتم چ اتفاقایی افتاده ولی سنگینی میاره اصلا ب کسی دعانویس اینا پیشنهادنمیکمم

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همش ک ص شر ه 

نریا سمتش

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
2728

به مجازی نمیشه اعتماد کرد کاش منم یه دعا نویسه پیدا میکردم دعا نویس حضوری میرفتم باطل میکردم کاش

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
نه قبول ندارم خودمم ی سیدمیشناسم حتی فهمیده بود من قصدعمل دارم یاتوگذشتم چ اتفاقایی افتاده ولی سنگین ...

چیو قبول نداری ؟مگه خودت نمی گی همه چیزو فهمیده بود

از چه لحاظ سنگینی متوجه نمیشم گلم

خب چیا گفت بهتون حرفاش راست بود 

بنظرتون میتونه بفهمه کی طلسم کرده و میتونه باطل بکنه؟

به مجازی نمیشه اعتماد کرد کاش منم یه دعا نویسه پیدا میکردم دعا نویس حضوری میرفتم باطل میکردم کاش

فالور داره 

حالا نمیدونم 

2740
چیو قبول نداری ؟مگه خودت نمی گی همه چیزو فهمیده بود از چه لحاظ سنگینی متوجه نمیشم گلم خب چیا گفت ب ...

من دوساله پشت هم میرم پیش این سید چون موکل داره راحته براش طلسمو باطل کنه یا بفهمه کی طلسم انجام داده

ولی بنظرم ادم نره پیش دعانویس بهتره چون سنگینی میاره

دوساله پشت هم انواع ضررارومیکنیم خیلیامیگن بخاطر دعانویسه باعث شده جن بیاد خونتون

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
من دوساله پشت هم میرم پیش این سید چون موکل داره راحته براش طلسمو باطل کنه یا بفهمه کی طلسم انجام داد ...

رفتی پیش دعا نویس و سید ؟ اینا دو شخص جدا هستن ؟خوب سید چیکار کرد براتون آخرش چیشد