2733
2734
عنوان

تو حیاطمون پرشد از جغد کرک و پرم ریخت

| مشاهده متن کامل بحث + 2679 بازدید | 105 پست
توروخدا حتمانیت کن واسه درامان ماندنتون وسه تاآیت الکرسی بخون یه تیکه نون وکمی نمک بریزروش بزارتوحیا ...

😂😂😂😂😂😂😑😑😑😑😑😑😑😂😂😂😂😂🫤🫤🫤🫤🫤🫤🫤🫤🫤🫤🫤🫤🫤🫤🫤🫤🫤🫤

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
توروخدا حتمانیت کن واسه درامان ماندنتون وسه تاآیت الکرسی بخون یه تیکه نون وکمی نمک بریزروش بزارتوحیا ...

واقعا؟ای خدا نکنه چیزیمون بشه.دیدین همچین چیزی تو اطرافیان؟

حساس نشو کاربری دست سه نفره :/
منم واسم عجیب بود تا حالا ندیدم اونم انقد از نزدیک.داریم اسباب کشی میکنیم همه وسایلارو شستم تو حیاط ...

حتما داداشمون هری پاتر دعوت شدید ب هاگوارز

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹

جغدخیلی شومه هروقت مادیدیم یه بدبیاری وبلای بسیااااربزرگ برامون رقم خورده همسایه‌مون توخونه‌شون لونه کرده بوده شوهردرجه دارش فوت کردبچه ش یتیم موند زنه ازدواج کرد کلاخونه‌ش ویران شد همه ازاون خونه رفتن.

برعکس بعضیام هستن براشون اومدداشته  ولی عموما اومدنداره وشومه.ان‌شالله که برای شماخیرباشه 

همون صدقه بده آیت الکرسی بخون ونون ونمک بزاروقسمشون بده من امتحان کردم اینجوری خودشون میرن  

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
واقعا؟ای خدا نکنه چیزیمون بشه.دیدین همچین چیزی تو اطرافیان؟

نمیخوام ته دل تو خالی کنم

ولی نشونه خوبی نیست

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

من که عاشق جغدم کاش جای تو بودم الآن نشسته بودم تو حیاط چایی میزدم اتقدر منفی نگر نباش اونا پرنده های خدان مطمئنا از آدما پاک تر و بی آزارترن این افکار منفی ریشه تو خرافات قدیمی داره

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2706