2733
2734
عنوان

شوهر خسیس

904 بازدید | 80 پست

شوهرم خسیسه خستم کرده وسواسم داره پرخاشگرم هست پولداره ولی به فکر جمع کردن و ماشین عوض کردن و خونه خریدنه همه چیزشم به نام پدرش میکنه من از حقوقش و دارایی هاش هیچ اطلاعی ندارم پنج ساله برام لباس نخریده فقط برای زایمانم برد بیمارستان خصوصی همین دیگه کلا رهام کرده نمیزاره برم کار 

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ن خرجی میده ن حق کار؟! چ بی منطق ، انگیزت از ادامه زندگی با این ادم واقعا چیه؟؟

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
2740

براش بچه هم اوردی؟

خب معلومه وقتی به چنین ادمی سرویس رایگان میدید میره همه رو بنام پدرش میکنع همون اول باید میذاشتیش بره پولاشو جمع کنه و به پدرش برسه

برای بچتونم خسیسه؟؟؟؟؟

ن خرجی میده ن حق کار؟! چ بی منطق ، انگیزت از ادامه زندگی با این ادم واقعا چیه؟؟

برای خونه کامل خرید میکنه خورد و خوراک عالی هاشم میخره و میگه من وظیفمو خوب انجام میدم ولی به من پول نمیده لباس بخرم یه یه چیزی برا خودم بخرم و خرج بچمم خوب میده 

خدایا شکرت

اخه خواهر من رهش بگو واشه وارث جمع میکنی منگه خودمون ادم نیستیم یه بار باهاش جدی دعوا کن بگو دیگه خسته شدم کم میارم بگو تو باید مردی بودی که زنای دیگه به من حسودی کنن نه من به اونا اگه دیدی فایده نباش برو سراغ دعا نویس