2737
2734
عنوان

بچه دار شدن

146 بازدید | 13 پست

انشاالله بیست روز دیگه عروسیم هست از الان خانواده ها دارن حرف بچه میزنن هنوز ۲۰ سالم شده تازه 

بچه خیلی دوست دارم واقعا عاشق بچه هستم ولی سنم کمه و الان واقعا مسئولیت بچه خیلی برام سنگینه 

اینم بگم خونه نداریم رهن کردیم ولی ماشین خوب داریم و طلا هم به اندازه ۳۰۰ میلیون داریم 

چون من فکرم این هست هر وقت انشالله خونه دار شدیم بچه دار بشم مستحری با بچه‌ خیلی سخته 

کاربر سال ۱۴۰۰ هستم خطمو عوض کردم مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حدااقل یه دونه بیار بعدش که رفتی خونه خودت دومی هم میاری بچه خیلی شیرینه

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2731

حرف ك اطرافيان زياد ميزنن..

مثلا الان چيز  ديگه بگن بايد گوش كرد ؟

مسئوليت اون كشتي يا شما و شوهرت هست

خودتون قطعا اگاهي  ك كي زمان مناسبش هست./

جز شرايط مالي و سن

ادم ميره زير يك سقف بايد بيييته چند چند عست با خودش يا شوهرش

يكسال زمان بده..بعد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740

کلا بغیر از این سن و... ببین منتظر صاحب خونه شدن باشی شاید خیلی خیلی دیر محقق بشه این رویا اونم تو این دوره زمونه.. حالا نه سال اول ولی حداقل بچه اول بعد دو سه سال با توجه به شرایط دیگه باید اورد بقول یه خانم دکتر میگفت شما هی منتظر باش بگو خونه دارشم. ماشین بخرم فعلان کارم و.. تا بچه دار بشم اما میبینی خیلی از فرصتارو از دست دادی و عمرت رفته و اون اشتیاق و رمق برات نمیمونه دیگه به بچه فکر کنی.  

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

اونا میگن چون نیتشون خیره و براتون بهترینها رو آرزو میکنن ولی نمیتونن که واسه شما تصمیم بگیرن. به محض اینکه برید سر زندگیتون احتیارو خودتون دست میگیرید

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
پس من چی خواهر ۱۵ نی نیم سه ماهه ۲۰ روزشه بچع داری خیلی سخته سخت🥲😂 دوساله ازدواج کردم ولی من ناخو ...

می‌دونی من داشتم دنبال  خونه میگشتم کنار کسی خونش رو به بچه دار میده بیشتر به عروس و داماد میخان بدن

کاربر سال ۱۴۰۰ هستم خطمو عوض کردم مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم 

دیگه خودت همین ک حالیته و الانم زوده کلی وقت داری خوبه.کنار خونه دار شدنتون به تفریح دو نفره هاتونم برو ک بعد با وجود بچه شرایط تغییر میکنه

بخشش‌مکرر،تکرار‌مجدد‌میاره...🙂

اصلا به حرف بقیه اهمیت نده فقط شرایط خودتون رو در نظر بگیرید چون واقعا سخته 

تازه اول زندگیتون هست دو سه سال خوش بگذرونید

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
17شهریور صبح قشنگی بود وقتی فهمیدم تو رو دارم خدایا شکرت ❤ خوشبختی یعنی یه دنیا قشنگی رو توی دلت حمل کنی .اخرای پاییز فهمیدیم نی نی مون یه دختر کوچولوی ناز که توی دلم و اومده بشه همه زندگی مامان و باباش ❤👪