2737
2739
عنوان

خانومای مذهبی

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 28 پست
بیخود میگه  اینهمه دختر پاک و خانواده دار  چه راحت درباره ی مردم حرف میزنه

ببین اینا تقصیر ندارم داداشم میگه دس رو هر دختری گذاشتم دوستم گفت این با من بوده

برای همین اینا میگن دختر پاک نیس در صورتی ک هس فقط ت چشم نسس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مذهبی که پیدا میشه ولی انقلابی رو اونجور که اون میخواد باید بسپارید به بسیج اینا لابد یا اگه تو دانشگاه آشنا دارین مثلا کانون شهدا ، بسیج دانشگاه ، اونایی که تو اون قسمت چیه رهبری داره اسمش یادم رفت اونجا عضون تو دانشگاه ، به اونا بگید معرفی کنن

2731
مذهبی پیدا میشه ولی انقلابی رو اونجور که اون میخواد باید بسپارید به بسیج اینا لابد یا اگه تو دانشگاه ...

اخه ما تهران نیستیم خودش از این کارا نمی کنه اعتقاد داره هر وقت قسمت باشه خودش میشه

چرا باید به حوزه ی علمیه ی شهرم مراجعه کنم؟  دقت کنی عرض کردن که بنده خودم اصلا مذهبی نیستم ول ...

عزیزم ببخشید سوءتفاهم نشه هر چند چیز بدی نگفتم

من میخواستم پیام اسیو ریپلای بزنم اشتباهی مال شما ریپلای خورد

اسی جان من با شما بودم

این کیسی ک میخواید تو حوزه علمیه خواهران هست

2740

اسی من میتونم شماره ی خانم بهت بدم ک واسطه ازدواجه .البته من فقط شنیدم دیگ نمیدونم 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
عزیزم ببخشید سوءتفاهم نشه هر چند چیز بدی نگفتم من میخواستم پیام اسیو ریپلای بزنم اشتباهی مال شما ری ...

نه خواهش میکنم شما هم منو ببخشید تند رفتارکردم بهم برخورد جدی چون عرض کرده بودم مذهبی نیستم بعد همچین چیزیو گفتید حس کردم قصد تمسخر بنده رو دارید 

معمولا تو ماه محرم تو هیئت این تیپ دخترا زیاد میان

یا پای منبر اساتید مثل آقای پناهیان یا استاد شجاعی و ...

یا بهشت زهرا قسمت شهدای گمنام 

🌷اللهم عجل لولیک الفرج 🌷به امید پیروزی فلسطین مظلوم (مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا)
اخه ما تهران نیستیم خودش از این کارا نمی کنه اعتقاد داره هر وقت قسمت باشه خودش میشه

قسمت که خود انسان هم باید تلاش کنه. مهندس چی هستن؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.