2737
2734

با چشم خودم دعاها رو دیدم ولی اصلا قبول ندارم و ذهنم همچین چیزی رو نمیپذیره و به نظرم خرافاته ..

ولی خیلی دگرگون شدم اعصابم ضعیف شده روانم بهم ریخته کلا ۱۸۰ درجه تغییرکردم   یعنی ممکنه بخاطر اون باشه؟ امسال بلایی نبود که سر خانوادمون نیاد  ولی ذهنم کلا اعتقاد به دعا وچشم زخم رو نمیپذیره چیکار کنم به نظرتون؟

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از موجود دو پا (انسان) هر غلطی که فکر کنی برمیاد

چقدر حقیر و بدبختن که اینکارارو میکنن

همیشه که با کارای بدمون نیست که مردم آزار میدیم بعضی وقتا با کارای نکردمون اذیتشون میکنیم...
2731
از موجود دو پا (انسان) هر غلطی که فکر کنی برمیاد چقدر حقیر و بدبختن که اینکارارو میکنن

اونم دقیقا سال کنکورم😭 بخدا منی که شاگرد ممتاز مدرسه نمونه بودم و همه بهم میگفتن مخ ریاضی و بچه خرخون 

دوساله نمیتونم یک خط کتاب بخونم😭

برای باطل کردنش چه کنم؟

سوره بقره بزار هر روز تا ۴۰ روز پخش بشه 

و دعا ها رو به کسی دعا نویس هست نشون بده 

اگر مشکلی نداره تو آب روان بندازی و مراقب باش کی این دعا هارو میاره 

چون دعا ۴۰ روز باطل میشه 

و اون طرف تمدید میکنه

2740
سوره بقره بزار هر روز تا ۴۰ روز پخش بشه  و دعا ها رو به کسی دعا نویس هست نشون بده  اگر م ...

دعاهارو گم کردم   ولی مامان بزرگم منو پیش دعانویس برد چندماه پیش گفتن یه زن سیاه طور دعاش کرده بچه دگرگون شده ولی من حرفاشو جدی نگرفتم و کارایی که گفت انجام بدی   انجام ندادم فکر کردم الکیه

دعاهارو گم کردم   ولی مامان بزرگم منو پیش دعانویس برد چندماه پیش گفتن یه زن سیاه طور دعاش کرده ...

اون چرت گفته 

ولی حتما بقره گوش بده 

اسفند دود کن 

و مراقب رفت و آمد خونت باش