2733
2734

من اینجوری درست میکنم پیاز خرد ریز و بعد سرخ کن . سویا از قبل خیس خورده بریز میکسر یکی و دو دور بزن در حد اینه خرد بشه دیگه درشت نشه چون شبیه بافت چرخ کرده میشه . بعد فلافل دلمه هم نگینی خرد کن به پیاز اضافه کن . بعد که سرخ شدن گوشت و سویا اضافه کنه و بعد سرخ شدن . ادویه ها اضافه کن نمک، فلافل سیاه و قرمز ، زردچوبه ، پودرسیر ، آویشن کم، اگر ادویه پیتزا و لازانیا برند همیشک هم داری بریز خیلی خوشمزه اش می‌کنه بعد رب گوجه با آب جوش قاطی کن یه قاشق غذا خوری آبلیمو بریز. به گوشتها اضافه کن زیرش کم کن بذار بپزه. بعد حدود یه ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ماکارونی از قبل آبکش شده رو به مواد اضافه کن و خب هم بزن و قاطی کن. بعد تو قابلمه ته دیگه هر چی میخوای بذار ماکارونی بریز روش بعد دم کشیدن نوش جان.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به نام خدا 

ابتدا سیب زمینی را نگینی خورد کرده سپس سرخ میکنیم و خالیش میکنیم تو ی ظرف دیه

سپس در همان ماهیتابه ( ظرف کثیف نکن آخر سر خودت باید بشوری ) پیاز داغ را سرخ می‌نماییم سپس سویا و گوشت را میریزم تا تفت بخورد (بازش کن گوله گوله نشه) سپس سیب زمینی را اضافه میکنیم و هر چیزی ک میخوای ( شامل فلفل دلمه ای قارچ ذرت نخود فرنگی ) سپس. همه را باهم مخلوط کرده زرد چوبه فلفل سیاه نمک پودر سیر آویشن ب مقدار کافی سپس رب دو قاشق میریزیم ( قشنگ قرمز بشه ) و یکم ک تفت خورد ی استکان آب جوش ( زیاد نشه ها) بعد هم می‌زنیم درشو میندیم 

سپس همزمان با همه اینا ی قابلمه اب میذاری جوش ک اومد نمک و ماکارونی میریزیم ( شکل دار خوشمزه تره) بعد میداریم جوش بیاد ( هم بزن ب هم نچسبه چند بار ) بعد از چند قل ک خورد یکیشو بردار ( فوت کن نسوزی ) ببین نرمه یا نه اگه نرم بود برو آبکش کن بعد کف همون قابلمه ( بعلتی ک در بالا اشاره کردم) روغن و نمک بریز با سیب زمینی ورقه ای های خوشمزه بعد ی لایه ماکارونی ی لایه مواد تا آخر و مرحله آخرم همرو با هم قاطی کن بزار لایه آخر دم کنی بزار و وسلام ( تا وقتی دم نکشید درشوبر ندار )

من پیاز داغ وهویج رنده شده وسویای خیسونده باسینه مرغ ریز از قبل ابپزشده تفت میدم رب ومقداری اب اضافه میکنم ,زردچوبه ونمک وفلفل سیاه میزنم ,بعدم که ماکارونی رو میریزم داخل اب جوش ,اب جوشی که توش نمک وروغن وزردچوبه ریختم وقتی   یه کم ماکارونیا نرم شدن سریع ابکش میکنم وروغن میریزم ونون میذارم کف قابلمه و ماکارونی ومواد رو اضافه میکنم ,شعله رو بعد سه دقیقه کم میکنم,تا دم بکشه

من همیشه شانسیم یبار عالیییی یبار افتضاح یبارم قابل تحمل هربارم فقط با یک دستور درست میکنم نمیدونم چ ...

من خیلی سر ب هوام برا همون چند لحظه س ک من خراب میکنم

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2740

آقا من واقعا برگام می‌ریزه این چیزایی که میگید !!!

زعفران تو ماکارونی ؟؟؟بوش حال آدم رو بهم میزنه!!

آویشن تو ماکارونی ؟؟؟؟بوی پیتزا میگیره ؟؟؟

دارچین تو ماکارونی ؟؟؟؟بوی قیمه میگیره 

از این گیاه و اینا نزنید به ماکارونی تورخدا 

بخدا ماکارونی فقط ساده اش خوبه ،،،،،،نمک و زردچوبه و نمک و رب

نکته مهمه ماکارونی اینه که رب ملاتش رو زیاد بزنی و ملاتش خشک نباشه روغن به اندازه داشته باشه 

ماکارونی رو به موقع آبکش کن هنوز یکمی خام باشه نه خیلی زیاد.. لایه اول بعد از ته دیگه رو ماکارونیش رو کم بریز ملاتش رو پخش کن وقتی درش میاری گوشتا به ته دیگ‌ می‌چسبه خیلی جذاب میشه

ته دیگ ماکارونی رو هم سیبزمینی بزاری معادل مدال طلاست😁😁😁

ببین لپه ها رو بذار از شب قبل خوووب خیس بخوره.پیاز داغ هم طلایی بشه .شوید و نعنا و چیپس هم برای تزئی ...

🤔

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ