2737
2739

سلام چند روز پیش پیشه کسی رفتم که مسلط به علم متافیزیک بود و اصطلاحا دعانویس بود،اسم خودمو مادرمو پرسید داشت عدد ابجد یا نمیدونم چی‌ رو حساب میکرد که مشخصاتمو بگه بعدش گفت اسمه تو با نشونی هایی که دادی متعلق به یه زن ۲۸ ساله هست که جدا شده بچه داره اسمت به خودت نمیخوره حتما اسمت چیز دیگه ای هست،برو چند روز. دیگه بیا که اسم اصلیتو پیدا کنم تا حالا همچین چیزی به گوشتون خورده؟یا اتفاق افتاده براتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سرکاری عزیزم از رو حروف ابجد همچین چیزی نمی‌فهمن اینا همش شگرده تا حسابی کنجکاوتون کنن بعد یه پول قلمبه میگیرن و یه چرت و پرتی تحویل میدن ،لطفا کنجکاویت گل نکنه بری ببینی چی میگه

کاش بدبختی ها یه روز سراغم نیان  

بابا سرکاری نری پیشش.همسایمون رماله مشتریاش ک میرن میاد برا ما میگه میخنده کارشم معروفه و هر دعایی بالا۱۰میلیون میکنه.همش دروغه پات هم نزاری اونجا ک پر موکل دیونت میکنه.خواهش میکنم التماست میکنم ارتباط قط کن باهاش

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
بابا سرکاری نری پیشش.همسایمون رماله مشتریاش ک میرن میاد برا ما میگه میخنده کارشم معروفه و هر دعایی ب ...

اخه دوستمم باهام بود مشخصات اخلاقیشو درست گفت حتی یهو گفت یه دعایی از قبل تو‌کیفت داری؟دوستم دعا تو کیفش داشت از کجا فهمید

2738
اخه دوستمم باهام بود مشخصات اخلاقیشو درست گفت حتی یهو گفت یه دعایی از قبل تو‌کیفت داری؟دوستم دعا تو ...

از طریق موکل عزیزم.دیگه پاتون اونجا نزارید من تمام و کمال در جریان این چیزا هستم

هیچ وقت ب گذشته برنگرد