2733
2734
عنوان

این خانم بااااااید طلاق بگیره

144 بازدید | 22 پست

یه چیزی که توی این سایت دیدم اینه که سر هر مشکلی میگن که فقط برو طلاق بگیر فلان کارو بکن مهریه رو فلان کن و....

خانمای عزیز لطفا به اینجور آدما توجه نکنید 

اینا از بار روانی و اجتماعی طلاق آگاه نیستن لطفا برید بیش مشاور که بهترین راه حل هارو بهتون میده.

باتشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم چه بخوای چه نخوای برای بیشتر کیس هایی که اینجا میبینیم بهترین گزینه طلاق هست. کدوم بار اجتماعی ...

بعضیا بچه دارن و... دوما ما اینجا فقط قضیه رو از دید زنه میبینیم نه از دید شوهرش برای قضاوت باید صحبتای هر دو طرف رو شنید

ما در جایگاهی نیستیم برای دیگران حکم بدیم

2738
بعضیا بچه دارن و... دوما ما اینجا فقط قضیه رو از دید زنه میبینیم نه از دید شوهرش برای قضاوت باید صحب ...

من خودم با بچه جدا شدم دو سال بعد با مردی ازدواج کردم که سابقه ازدواج نداشت. بیشتر وقتا مهم نیست از طرفه مرده هم بشنویم. مردی که کتک میزنه چه توجیهی داره؟ مردی که به شیشه اعتیاد داره چه حرفیشو بشنویم؟مردی که سه باره خیانت کرده چی؟  هیچ چیزی توجیه اینا نمیشه و بچه هم نباید ابزاری باشه برای تو سری خوردن و قربانی شرایط طاقت فرسا شدن 

من خودم با بچه جدا شدم دو سال بعد با مردی ازدواج کردم که سابقه ازدواج نداشت. بیشتر وقتا مهم نیست از ...

تو این قضایا بله ولی بیشتر قضایا تقصیر زن هم هست

بهترین کار رفتن به روانشناس هست

حرفاتون درسته از یه بعد

ولی از یه بعد نه

مرد معتاد دست بزن دار بنظرت مرد زندگیه؟

مرد بیکار رفیق باز چطور؟

مرد خسیس دهن بین چطور؟

مرد نانجیب طلبکار چطور؟

مرد بداخلاق و سرد مزاج چطور؟

مرد بی احساس و بی مسئولیت چطور؟

مرد شکاک و بدبین چطور؟

مرد دروغگو و بی وجدان چطور؟

ایا اصلا کلمه مرد مناسبشون هست؟!!!

اصلا مرد هستن آیا؟

مشکل اصلی 

جامعه مردان هست که پر از مشکلن

حرفاتون درسته از یه بعد ولی از یه بعد نه  مرد معتاد دست بزن دار بنظرت مرد زندگیه؟ مرد بیکار ...

خیلی از این مشکلات به رفتن به روانشناس و مشاور قابل حل هستن

بازم میگم ما در جایگاه حکم دادن نیستیم

خب دیگه اینطور هم نیست که ما سر دعواهای متداول زن و شوهری بگیم طلاق که 😀

بعضیا میگن و بعضی هم واقعا گوش میدن

دوما نه شما نه من در جایگاه حکم دادن نیستیم یه روانشناس چند جلسه با یه زوج حرف میزنه ولی بازم به نتیجه زیادی نمیرسه شما میخوای با چند خط نوشتن اونم از طرف یه ادم قضاوتش کنی؟؟

2706