2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه راضی نیستم و برگردم می خونم درسم رو.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
2740
امیدوارم

امیدواری خوبه 

آدمو از باتلاق میکشه بیرون 

زمان مجردیم وقتی خانوادم نذاشتن دانشگاهی که قبول شده بودم رو برم فکر کردم دیگه همه چیز تمومه و آرزوی پزشکی رو با خودم به گور میبرم 

ولی الان بدون اینکه حتی ینفر از فامیل و اطرافیانم بفهمه کنکور دوباره ثبت نام کردم و دارم میخونم 

ببین امید که داشته باشی مطمئن باش همون امیدت برات راهگشا میشه 

امیدواری خوبه  آدمو از باتلاق میکشه بیرون  زمان مجردیم وقتی خانوادم نذاشتن دانشگاهی که ق ...

چه خوب که آرزوت رو داری عملی میکنی.فامیل ندونن بهتره

منم پزشکی آرزو بچگیم بود ولی هیچی نخوندم.الانم تا میشینم بخونم هی خوابم میگیره.دیگه وقتی نمونده

چه خوب که آرزوت رو داری عملی میکنی.فامیل ندونن بهتره منم پزشکی آرزو بچگیم بود ولی هیچی نخوندم.الانم ...

آره به نظرم هرچی افراد کمتری راجب برنامه هات بدونن کمتر لازمه توضیح بدی...

اینجوری واقعا ادم راحته 

توی سکوت و آرامش برنامه هاشو میبره جلو 

خب میدونی چیه باید از بهونه هات قوی تر بشی 

هی نگو خوابم میاد و نمیتونم بخونم و نمیرسم 

اینا همه بهانس 

خودتو مسئول بدون درقبال خودت و همش بگو من یه خوشحالی و ذوق موقع اعلام نتایج به خودم بدهکارم 

اگه برای کنکور کمک خواستی درخواست دوستی بده و بیا تلگرام تا بهتر راهنماییت کنم 

درسته گل  مرسی وقت گذاشتی💛تلگرام ندارم فدای محبتت

خواهش میکنم عزیزم 🌹

کاری نکردم که 

فقط میدونم چرا الان سردرگمی 

خواستم راهنماییت کنم 

من بیشتر پیامرسان هارو دارم و میتونم تجربیاتمو دراختیارت بذارم اگه دوست داشتی