2737
2739
عنوان

اهدای تخمک خطرناکه؟

69 بازدید | 8 پست

من تاحالا بچه دار نشدم به دلایلی میخوام اینکارو انجام بدم به پولش نیاز دارم پزشکش میگفت زیر سه بار خطرناک نیست اما من میترسم یکم 

عملش درد داره؟

دارو ها و امپولایی که باید طی اون مدت مصرف بشه پوست و هیکلمو خراب میکنه؟ 

اگه فقط یکبار انجام بدم بعدها که خودم خواستم مادربشم مشکی ایجاد نمیکنه؟

من انقد دوست دارم اهدا کنم۲۳ سالمه 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین پولش که خیلی زیاد نیست نهایت ۲۰ میلیون تومان می‌خوان بهت بدن ولی حقیقتاً نمی‌دونم از دردش و اینا ولی می‌دونم از قبلش خب باید یه سری داروها آمپول‌های هورمونی رو از یکی دو هفته قبلش فکر می‌کنم باید شروع بکنی استفاده بکنی که بالاخره داروی هورمونیه دیگه معلومه که ضرر داره مگه میشه داروی هورمونی بی ضرر باشه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2738
اگه به پولش نیاز نداری بنظرم بهش فکرنکن

نیاز ندارم اما منبع درآمد خوبیه 🤣🤣

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹