2737
2739

دختر با شوهرش ۲۰ سسسسسسال اختلاف سنی داره هیچ

یکسره یه کیک دستشه با آهن تق و تق در زدم میرقصه

😐

شوهرشم به معتادا میزنه😐😑

یکی دیگه هم هست یه عالمه سگ داره سگاش ماسپورت دارن دو تا از سگاش میخواستن ازدواج کنن با هم برده بودشون طلافروشی ۲۰۰ میلیون واسه سگ ماده اش طلا خرید😐لباس عروس دومادی هم تنشون بود😐😐😐

خداا به کجا داریم میریم...

همونکه شوهرش معتااده

آره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلشون میخواد🤷🏻‍♀️

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2738

داستان زندگی لادن رو خوندی ؟

خودش گذاشته تو هایلایتش یعنی یه سمییییییهههههه😶😶😶😶😂😂😂😂

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍

اره 

اون پسر درازه که همش کنا یخچال میرقصن هم هستن😁

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ