2737
2739

الان یسره دارم فک میکنم و هر دیقه این شاخه ب اون شاخه.سرم داره منفجر میشه از این افکار وسواسی .کل رگام زده بیرون و صورتم قرمز شده از فکر زیاد .بنظرتون دلیلش وسواسه؟.یهو داد میزنم ک بهم فشار میاد از فکر زیاد سرم داره میپکه

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ولله ک منم تواین وضعم سرم داره میترکه زده به چشمام،انقد که حرص خوردم 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر من  پیشنهادمن حرف من فقط با اسی هست شما خون خودتو کثیف نکن
شاید وضو بگیری دو رکعت نماز بخونی یکم سبک بشی

نمیشه .وسواس های دیگه اونجا ولم نمیکنن

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
2740
نشخوار فکری داری احتمالا  حتما برو دکتر  کنارشم باشگاه و کتاب و اینا کمک میکنه

اره همش میترسم بیماری روانی یا جسمی داشته باشم ی فکر ب طور عمدی میاد تو سرم بعد کلی فکر میاد ک چرا این فکر اومد تو سرم نکنه پارانویا داشته باشم ک این فکر اومد بعد ب طور عمد جن تا فکر دیگم میان ک ذهنمو باز درگیر کنن انقد ک دوست دارم سرمو بزنم تو دیواز

نرفتی تا حالا دکتر؟ 

نه .قراره برم بنظرت برم روانشناس یاروانپزشک

روانشناس یه سری تمرینارو میگه که انجام بدی یا مراقبه انجام میدی کنارش حتما ورزش کن اگه بتونی بدون دارو درمان شی که خوبه نشد برو روانپزشک حالا خود روانشناس میگه چیکار کنی 

البته روانشناسش واقعا خوب باشه خیلیاشونو دیدم خیلی بیسوادن و چرت و پرت میگن