2737
2739
عنوان

جدایی در عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1631 بازدید | 114 پست
چرا میترسی از طلاق بعدشم چرا با مامانت مشکل داره

واقعا سر چیزای چرت و پرت 

میگه مامانت زنگ زده به من گفته حواسم باشه به وایتکس زیاد دست نزنی یعنی من عرضه زن نگه داشتن ندارم

مامانت براش کادو خریدم کادورو باز نکرد اخه ما رسم نداریم کادورو جلو خود طرف باز کنیم و از این جور مسائل

اره واقعا اینا درسته واقعا روزای سختیه اصلا اشتباهات خودشو قبول نمیکنه یک ماه فقط زنگ میزد فحشای زش ...

کسی که تو عقد اینجوری خودشو نشون میده و اجازه میده فحاشی کنه لایق زندگی نیست زودتر جدا شو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره واقعا اینا درسته واقعا روزای سختیه اصلا اشتباهات خودشو قبول نمیکنه یک ماه فقط زنگ میزد فحشای زش ...

برو مشاوره از همه حق و حقوقت آگاه باش اصلا نترس اونی که باید ترس داشته باشه همسرته

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺
چه حرفایی میزنی اگه سنتم کمه  که نباید ازدواجم میکردی چون سنت کمه هر بلایی سرت بیارن ولی  ...

اصلا گیجم یهو همه چی زیر و رو شد خیلی خوب بودیم باهم این سخته برام که فراموشش کنم

2731
واقعا سر چیزای چرت و پرت  میگه مامانت زنگ زده به من گفته حواسم باشه به وایتکس زیاد دست نزنی یع ...

خوب اینجا تقصیر مادرت هست داماد جماعت رو نباید زیاد تحویل بگیری جو گیر میشن 

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺
2740
برو مشاوره از همه حق و حقوقت آگاه باش اصلا نترس اونی که باید ترس داشته باشه همسرته

تهدیدم کرده که طلاقت نمبدم زندگیم نمیکنم باهات

هیچیم نداره مهریه بده یه ماشین داشت رفته زده به نام یکی دیگه مهریمم نصفه میشه ۵۵ تا

۳۰

بچه هم نیست آخه  که به حرف کسی باشه

این آقا هم احتمالا مبتلا به پارانویید هست فقط یه مدت خودشو کنترل میکرده که نشون نده 

احساسی تصمیم نگیر 

خودت برو مشاوره مشکلاتتو بگو

زندگی یه روز دو روز نیست که آخه پس فردا خدایی نکرده یه بچه بیاری مثل پدرش بشع

من نمی گم برو طلاق بگیر با اینکه خودم هم تو عقد جداشدم منم مشکلات بد دهنی و عصبی بودن و شکاک بودن و ... داشت بخوام بگم خیلی طولانی میشه، آدم ازدواج نکنه خیلی بهتر از اینکه ی عمر اخلاقای بد تحمل کنه

خوب اینجا تقصیر مادرت هست داماد جماعت رو نباید زیاد تحویل بگیری جو گیر میشن 

اره مامانم خیلی هندونه زیر بغلش گذاشت خودمم انقدر بهش محبت کردم فکر میکنه مشکل داشتم به زور میخواستم منو بگیره

تا حالا هزار تومنم بهم پول نداده جلو بابام میگه این به من گفته پس اندازم تموم شده بابام گفت پول خواسته ازت؟ گفت نه پفکم میخرید پولشو از من نمیگرفت بابام گفت خب پس چی میگی

اصلا دردش معلوم نیست

من نمی گم برو طلاق بگیر با اینکه خودم هم تو عقد جداشدم منم مشکلات بد دهنی و عصبی بودن و شکاک بودن و ...

تو عقد جدا شدین مجدد ازدواج کردین؟

سخت نبود مراحل جدایی راحت طلاقتون داد؟

2706