2737
2739
عنوان

بنظرتون من ی فرد غیر طبیعیم ؟توروخدا همه بیاید خیلی اضطراریه

| مشاهده متن کامل بحث + 134 بازدید | 18 پست
غیر طبیعیه یعنی واقعا .من ب هیچکس اعتماد دارم ک چیزیمو ب کسی بگم .میترسم بره ب کسی بگه یا تو دعوا بر ...

خب مگه چه راز خاصی داری که می‌ترسی بگی؟ طبیعیه که یه سری حرفها هست که لزومی نداره کسی بدونه اما بقیه‌ش چی؟ مگه همه حرفهای ما در مورد مسائل خیلی شخصی و خصوصیه؟ معاشرت کردن و حرف زدن با دوروبریها از نظر روانی یک نیازه، نبودنش میتونه آسیب روحی ایجاد کنه

خب مگه چه راز خاصی داری که می‌ترسی بگی؟ طبیعیه که یه سری حرفها هست که لزومی نداره کسی بدونه اما بقیه ...

ن بابا دیگه چیزای عادی رو میگم مثلا مسئله های بزرگتر مثلا درمورد کسی چیزی بدونم .یا اینکه خودم ی مشکل داشته باشم .افسردگی یا بیماری .اینارو ب کسی نمیگم چون نمیخوام .بعدا بم بگه تو دیوونه ای افسرده ای مثلا تو دعوا .اخه تو رفاقتا زیاد دیدم .مثلا مشکل خانوادگیو اینارم تو خودم بهم فشار میاره ولی باز درد و دل نمیکنم . 

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه حتی چیزای عادیم نمیگم مثلا درمورد کسی بخام سوال بپرسم میتریم برع ب اون فرد بگه ک درموردش سوال پر ...

این حدی شما میگی خیلی بده باید روی خودتون کار کنید یا مشاوره برین

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
این حدی شما میگی خیلی بده باید روی خودتون کار کنید یا مشاوره برین

اخه بخاطر ضربه هایی ک از گذشته خوردم اینطور شدم .یعنی ممکنه بیمار باسم؟

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
2731