2733
2734
عنوان

نی نی یار فدای چشات چشم بیا...

253 بازدید | 48 پست

سلام

مرد هستم لطفا به آواتار توجه نکنید درست میشه بعدا  

کاربر نوستراداموس هستم که در عرض نیم ساعت ۲ اکانتم بن شد  

سرچی؟

سر هیچ و بوچ  

نی نی یاز عزیر تر از جان   گفتن که تابیک هاتون درمورد دوست دختر بسر منافات داره با عرف و بچه های ۱۳ ساله هستن و....

در حالی که تابیک من خیلی ساده بود و تابیک دومم هم راجب این بود که نی نی سایت دموکراسی رو رعایت نمیکنه که اونم بن شد  

من یه سوال دارم از نی نی یار و نی نی سایتی های عزیز

به نظرتون  در سایت هایی مثل ردیت و کوآرا بچه های ۱۳ ساله نیستن؟؟

بنظرتون بهتر نیس که شما اکانت  افراد ۱۳ ساله رو ببنید تا اینکه بقیه رو محدود کنید

خودتون هم میدونید این سایت برای ۱۳ ساله ها ساخته نشده بس لطفا جلوی اونارو بگیرید بازم تشکر که خوندید  

لطفا دیگه اینو بن نکنید وگرنه دیگه خوپمو دار میزنم    

و در آخر لطفا وقتی اکانت رو بن میکنید دیکتاتور بازی درنیارید بزارید صاحب اکانت باهاتون حرف بزنه شاید موضوع حل شد شاید سوتفاهمی بیش اومده شاید خواستید بهش فرصت دوباره بدید بازم تشکر لطفاااا بنم نکنید    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من چرا نشستم اینو خوندم

خدایاااا

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

چجوری میخاد افراد ۱۳ساله رو تشخیص بده که اکانتشونو ببنده حرفا میزنیا😳😳

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
2738

مرد باشی... خاله زنک باشی... تو سایت هزااار بار بندازن بیرون باز از پنجره بیای.. چاپلوس و خودشیرینی ام باشی 

چههه شود:/

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:)