2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا عزیزم ؟

چون زمان قدیم بهداشت نبود. اب نبود امکانات خیلی کم بود بچه عفونت میکرد الان مردم روزی دوبار حمام میرن و کشوارای دیگه این کارو نمیکنن چون در اینده زود ان ز ال ی میشن بیشتر مشکلات مردای الان منم خیلی تحقیق کردم 

2731
چون زمان قدیم بهداشت نبود. اب نبود امکانات خیلی کم بود بچه عفونت میکرد الان مردم روزی دوبار حمام میر ...

👏🏻👏🏻👏🏻

ممنون عزیزم

عاشق جیرجیرک مولانم🥺😂برای همین اسمم شد cry_kee🤍  کاربر تعلیقی ۹۸😕    برای سربلندیم جلوی نامزدم دعا کنین🙏🏻😔  اگه مخالف نظرمی لطفن ریپلای نکن🙏🏻(با احترام جواب نمیدم بهت)      
2740
من خیلی تحقیق کردم عزیزم. جراحی یا همون سنتی کم ریسک تره.  متخصصای اورولوژی و جراحا اکثرشون ...

دقیقا دکتر پسر منم جراح اطفال بودش گفت سنتی خیلی خیلی بهتر از حلقه یا لیزره 

لیزر که کلا رد شده چون کلاهک بچه رو کج میکنه 

ختنه یک سنت مذهبیه برای مسلمان‌ها و یهودی‌ها

اگر مذهبی هستین میتونین انجام‌بدین ولی از نظر علمی ختنه چیزی نیست که توصیه بشه 

این شایعات مربوط به خطر عفونت در صورت ختنه نکردن، فقط در کشورهای مسلمان گفته میشه، واقعیت نداره

ضمن اینکه ختنه کردن (اگر بدرستی انجام نشه) خطر زودانزالی برای آقایان داره

ختنه اصلا خیلی ضرر داره و ناقص سازی جنسی هست منم پسرم ختنه نمی کنم

بله عزیزم. من مطالعه کردم فهمیدم علتش این بوده که قدیما اب نبوده وضعیت بهداشت افتضاح بوده و خب عفونت هم زیاد بوده چاره ای نبوده جز اینکار. الان دیگه لزومی نداره 

بله عزیزم. من مطالعه کردم فهمیدم علتش این بوده که قدیما اب نبوده وضعیت بهداشت افتضاح بوده و خب عفونت ...

احسنت منم اولش شک داشتم خیلی پرس و جو کردم و تو اینستا هم یه مستند دیدم راجع ب ختنه 

علاوه بر بهداشت ، اون زمان سیستم چند همسری بوده

الان اصلا لزومی به ختنه نیست

خدا رو شکر قبل از اینکه بچه هامون ناقص کنیم

خدا به آگاهی هدایتمون کرد

خداوند نور آسمان ها و زمین است
2706